Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Trening boks dla dorosłych

(Tarnów, Tarnów, )
Trening boks dla dorosłych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: zl30.00
 

Tarnowska Szkółka Bokserska zaprasza wszystkich chętnych (również kobiety) na treningi bokserskie ,które odbywają się na sali bokserskiej MKS Tarnovia
ul. Bandrowskiego 9
(budynek obok siłowni Forma)
33-100 Tarnów
Na treningach panuje miła atmosfera, jest to znakomita forma spędzania wolnego czasu. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które nie miały nic lub mało wspólnego z tego typu treningami.
Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób chcących poprawić swoją ogólną sprawność fizyczną, samopoczucie oraz powalczyć z nadwagą lub uzależnieniami.
Konstrukcja i przebieg zajęć jest odzwierciedleniem treningów zawodników wyczynowo uprawiających boks. Treningi jednak są całkowicie bezpieczne i dostosowane do fizycznych możliwości ćwiczących. Ćwiczący poznaje boks od podstaw uczą się techniki poruszania, zadawania ciosów i obron przed nimi.

Dlaczego boks a nie inna dyscyplina lub fitness?
Boks to sport dla panów (choć nie tylko). Trenując w bezpiecznym miejscu, w dobrze dobranej grupie i pod okiem specjalisty możemy bez stresowo realizować swoje męskie marzenia i aspiracje. Panowie trenujący sporty walki nawet rekreacyjnie odreagowują codzienne frustracje i stres. Ponadto charakter dyscypliny pozwala traktować zajęcia jako naukę samoobrony.
Pozytywny również psychologiczny skutek treningu zauważalny jest w każdej dziedzinie życia czego wyrazem jest osobista satysfakcja osób bliskich. Wielokrotnie spotykam się z wyrazami sympatii ze strony członków rodzin których to ojcowie, mężowie lub dzieci systematycznie uczęszczają na rekreacyjne zajęcia boksu.
Sprawia to magia tego sportu i niepowtarzalna atmosfera której nie znajdziemy na salach treningowych innych dyscyplin ani fitnessu.
Za przebieg i jakość szkolenia odpowiedzialny jest instruktor Polskiego Związku Bokserskiego.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl