Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Total Immersion - Bezwysiłkowe Pływanie

(Kraków, Kraków, )
Total Immersion - Bezwysiłkowe Pływanie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: zl100.00
 

--- TOTAL IMMERSION---
Metoda pływania, dzięki której łącząc równowagę, koncentrację, elementy techniczne i rozluźnienie oraz bazując na naturalnej mechanice ruchu, dążymy do świadomego i bezwysiłkowego poruszania się w wodzie w efektywny sposób.
Nauka metodą Total Immersion to najszybsza i najskuteczniejsza metoda do odnalezienia w sobie zdolności, o które siebie nie podejrzewałeś...
Dzięki maksymalnemu rozluźnieniu i "poddaniu się" wodzie (jej wyporowi) oraz sile ciążenia odkrywamy mechanizmy, które w naturalny sposób pozwalają nam najpierw poczuć się swobodniej w tym środowisku, a następnie przełożyć to na wymierne wyniki.
Metodę TI praktykują zarówno wybitni pływacy, jak i osoby, które chcą wejść w wodny świat w sposób naturalny, bez męczących ćwiczeń, o których kazano nam myśleć, że są jedyną słuszną drogą do osiągnięcia sukcesu.
Pływanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i nie dawało tyle satysfakcji.
Nie wierzycie?
Myślicie, że to kolejny marketingowy bełkot?
Że nigdy nie nauczycie się pływać lepiej i swobodniej?

Jeśli tak, to nawet nie wiecie, jak bardzo się mylicie... :)

W naszej ofercie jeszcze inne ciekawe dyscypliny. Zajrzyj na naszą stronę www :)

Zajęcia w Krakowie i okolicach.
www.aktywnaprzestrzen.pl
tel. 512 807 420


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl