Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Taniec Na Szarfach - NiezwykŁe ZajĘcia W Aerial Dance Studio

(Warszawa, Aerial Dance Studio, Warszawa, )
Taniec Na Szarfach - NiezwykŁe ZajĘcia W Aerial Dance Studio


Odpowiedz: (ukryty)
Price: (Nie podana)
 

Już w najbliższą niedzielę (04.09.2011) rozpoczynają się regularne zajęcia z widowiskowej formy tańca, jaką jest taniec w powietrzu w szkole Aerial Dance Studio - pierwszej w Polsce szkole tańca w powietrzu!!

Taniec w powietrzu to zapierająca dech w piersiach forma poruszania się w przestrzeni na podwieszonym materiale. Dzięki swojej specyfice, ten rodzaj aktywności ruchowej daje uczestnikom ogromną satysfakcję i pozwala na przełamywanie swoich barier. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, kto kocha taniec i ruch, chce spróbować czegoś nowego lub po prostu w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

INSTRUKTORKA:
Zajęcia prowadzone się przez Magdalenę Sztencel - tancerkę i akrobatkę. Dzięki wieloletniej pracy instruktorskiej i warsztatach prowadzonych w Polsce oraz za granicą, Magdalena wypracowała unikalny system treningowy, dzięki któremu każdy może spróbować tej niesamowitej aktywności fizycznej.

JAK TO WYGLĄDA MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ:
http://www.youtube.com/watch?v=0PxL91FjGGQ

KIEDY:

We wrześniu:
Niedziela - godz. 18-20

W październiku:
Oprócz grupy niedzielnej, zajęcia odbywać się będą również w środy.

ZAPISY:
Już można zapisywać się na zajęcia mailowo, na adres:
zapisy[at]aerialdancestudio.pl

INFORMACJE:
Więcej informacji o zajęciach i szkole można uzyskać na naszej stronie internetowej: www.aerialdancestudio.pl lub telefonicznie, pod numerem: 509 202 218

GORĄCO ZAPRASZAMY!!!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl