Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

TRENINGI DLA DZIECI / Zajęcia sportowe z elementami sportów walki.

(Warszawa, Esperanto 7a, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Zajęcia sportowe z elementami sportów walki.

OGŁASZAMY NABÓR DO KOLEJNEJ POWSTAJĄCEJ DRUŻYNY DZIECI! PIERWSZY TRENING DLA NAJMŁODSZYCH 8 MARCA 2011! MINIMALNY WIEK 7 LAT.

W trakcie zajęć zwracamy szczególną uwagę na kształtowanie sprawności ogólnej. Prawidłowe rozwijanie gibkości, szybkości, koordynacji ruchowej stanowi bowiem bazę wyjściową do wykonywania sportowych wersji technik walki wykorzystywanych na późniejszym etapie szkolenia. W treningu dzieci kształtowanie koordynacyjnych zdolności motorycznych jest podstawą do prawidłowego opanowania i przyswajania elementów technicznych. Wiek szkolny uważany jest za najlepszy etap do kształtowania nawyków ruchowych.
Metody dobierane przez nas podczas prowadzonych treningów są odpowiednie dla etapów rozwojowych dziecka. Zestawy ćwiczeń są często zmieniane, aby nie wywoływać u dzieci znużenia. Dzieci na treningach mają możliwość zapoznania się z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi i elementami technik stosowanych w sportach walki. Forma zabawy pozwala zaangażować się emocjonalnie dziecku w wykonywanie ćwiczeń, a nauczanie odbywa się dzięki temu w sposób spontaniczny i naturalny. To pozwala na późniejszym etapie szkolenia wykazać się dziecku umiejętnościami w ewentualnej walce sportowej. Z założenia zajęcia mają dawać dzieciom radość, a dobra zabawa zachęcać do dalszego uczęszczania na treningi.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, licencjonowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Treningi dla dzieci od 8 marca będzie prowadzić MISTRZYNI POLSKI w kickboxingu, medalistka wielu imprez krajowych i międzynarodowych, INSTRUKTORKA REKREACJI RUCHOWEJ ze specjalnością &#8211; SAMOOBRONA, PEDAGOG, NAUCZYCIELKA niepublicznego PRZEDSZKOLA sportowego.

MIEJSCE ZAJĘĆ: Szkoła Podstawowa nr 222 przy ulicy ESPERANTO 7a w Warszawie

PLAN TRENIGÓW:
Dzieci (7 &#8211; 12 lat)
WTORKI 18:00 &#8211; 19:00
CZWARTKI 18:00 &#8211; 19:00

Koszt: 100 zł. miesięcznie.

INFORMACJE I ZAPISY POD NUMEREM TEL. 506-284-400

http://www.kickboxing-warszawa.com/index.php?id=dzieci
http://www.youtube.com/watch?v=1mwx_aCUZl4


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl