Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Szukamy Sponsora - Karatecy

(Łódź, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Witam serdecznie. Mam na imię Michał i mam 21 lat. Trenuję karate od ok 7-8 lat. Stało się to moją pasją, a codzienne treningi to bardzo miły obowiązek. Chciałbym nadmienić już na samym początku, iż jednocześnie dziennie studiuje. W połączeniu z częstymi (jak do tej pory) wyjazdami w soboty i niedziele nie mogłem podjąć żadnej weekendowej pracy. Obecnie sytuacja jest nieciekawa. Brakuje nawet funduszy na wyjazdy na zawody odbywające się na terenie naszego kraju, nie wspominając już o zawodach odbywających się za granicą. Niestety nie jestem już w stanie tak naprawdę finansować swojej pasji. Osiągam w tym sporcie spore sukcesy (Jestem Akademickim Mistrzem Polski, Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski Seniorów oraz Wicemistrzem Polski Juniorów jak i jestem objęty szkoleniem centralnym Polskiego Związku Karate) i chciałbym dalej się rozwijać i zdobywać ważniejsze rangą trofea. Bardzo proszę o jakąkolwiek formę dofinansowania czy sponsoringu chociaż części wyjazdów na zawody.

Chciałbym również przemówić w imieniu moich koleżanek z klubu (choć nie wiem czy tak naprawdę mogę). Obecnie jest ich 6 - w wieku 14-20 lat. Widząc, je codziennie, mogłem zauważyć, iż w domach również się nie przelewa. Są to czynnie startujące zawodniczki, wylewające pot z resztek sił na treningach oraz marzące o zdobywaniu, tak jak ja, kolejnych trofeów. Do najważniejszych osiągnięć należą:
- Brązowe Medale na Mistrzostwach Europy (jeden indywidualnie i dwa drużynowo)
- Uczestniczki wielu imprez rangi Mistrzostw Świata i Europy
- Akademicka Mistrzyni Polski (indywidualnie i drużynowo)
- Wielokrotne Zwyciężczynie i Medalistki Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Mł. jak i Seniorów
- Wielokrotne Zwyciężczynie i Medalistki zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich

Wszystkie te zawody (podróż, startowe, noclegi itp.) były opłacane z własnej kieszeni. Często zbieraliśmy pieniądze na wyjazd wspólnie dla np. jednej czy dwóch zawodniczek. Niestety teraz nawet taka możliwość przestaję mieć rację bytu. Wszystkich chętnych do pomocy w realizacji naszych marzeń, pasji i spełniania się w tym sporcie bardzo proszę o kontakt mailowy. Już teraz bardzo chciałbym podziękować za każdy rodzaj udzielonej pomocy.

Dziękuje!
Michał B.

Ogłoszenie dodane
: Wtorek, 29 Marzec, 2011  00:59Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl