Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Super prezent pod choinkę!!

(Częstochowa, ul. Loretańska 8, Częstochowa, )
Super prezent pod choinkę!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Szukasz prezentu na święta ? Skorzystaj z naszej oferty :) Kup swoim najbliższym wspaniałą przygodę z naszą firmą :) Nasz nowy produkt pomoże Ci zrobić miłą niespodziankę osobie obdarowanej.
Karta ta to nowoczesny prezent wręczany w specjalnie przygotowanej kopercie, który jest jednocześnie biletem uprawniającym do korzystania z usług naszej firmy. Karta jest ważna przez rok czasu!

Aby dopasować proponowane usługi do oczekiwań klientów wprowadziliśmy trzy rodzaje karty:

Karta upominkowa - Sparta eXtreme &#8211; 60 zł.

1.Uprawnia do wypożyczenia dla jednej osoby pełnego zestawu paintballowego oraz wzięcia udziału w grze na jednej z imprez organizowanych przez firmę. Na zestaw składa się: marker paintballowy, butla HP, maska, strój moro, pas z pojemnikami na kulki oraz 300 kulek. Jest to sprzęt najwyższej klasy gwarantujący wspaniałą, bezpieczną zabawę. Osoby wyposażone
w zestaw biorą udział w wybranej przez siebie imprezie paintballowej organizowanej na jednym z naszych pól. W ramach usługi przewidziane jest także szkolenie przygotowujące do gry oraz obsługa sędziowska. Imprezy odbywają się przynajmniej cztery razy w miesiącu. Osoba posiadająca kartę zgłasza chęć udziału w grze i otrzymuje informacje na temat terminów gier. Lub:

Karta upominkowa - Sparta eXtreme MAX &#8211; 240 zł.


Jest to wzbogacenie poprzedniej wersji karty. Tym razem oferta obejmuje nie jedną a cztery osoby, które korzystają z pełnego zestawu paintballowgo.


Karta upominkowa - Sparta eXtreme SPECJAL&#8211; od 400 zł.Zakres tej wersji karty jest każdorazowo ustalany indywidualnie z klientem. Oto kilka przykładów usług realizowanych na podstawie karty SPECJAL:

- piknik paintballowy dla 10 osób &#8211; każdy z uczestników otrzymuje pełen zestaw paintballowy, gra odbywa się w miejscu wskazanym przez posiadacza karty lub polu paintballowy firmy Sparta. Wszyscy mają także zapewnione szkolenie BHP, obsługę sędziowską oraz ognisko z kiełbaskami.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl