Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Silownie PoznaŃ-studio Tropic-siŁownia PoznaŃ-rolletic PoznaŃ Łazarz-odchudzanie PoznaŃ-siŁownia PaŃ

(Poznań Rynek Łazarski 16, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

SIŁOWNIA TROPICtel. 530 109 154 POZNAŃ RYNEK ŁAZARSKI 16

Dobra Siłownia = STUDIO TROPIC oferujące też Platformę wibracyjną + masaż Rolletic + opalanie na lampach brązujących w Solarium= Dobre Ceny

Naszym atutem jest dobra lokalizacja &#8211; w centrum, jednak poza strefą ograniczonego postoju SOP &#8211; brak problemów z zaparkowaniem samochodu , w charakterystycznym punkcie miasta - przy samym Rynku Łazarskim &#8211; z dobrymi połączeniami komunikacji miejskiej.

Kameralność naszej Fitness Siłowni - sprawia iż w pełni można skupić się na sobie i swoim treningu . GWARANTUJEMY MIŁĄ i SPOKOJNĄ ATMOSFRĘ

Realizujemy program Odchudzania wibracyjnego na Platformie Wibracyjnej ,

oraz Rollowibrowania Odchudzającego łączącego masaż Rolletic ( poprawa przepływu limfy ) z ćwiczeniami bezwysiłkowymi na Platformie Wibracyjnej ( rozbijanie tkanki tłuszczowej ) i treningiem aerobowym w Siłowni ( spalanie kalori związane z wysiłkiem i treningiem na rowerku , wioślarzu , bieżni i orbitreku )


Wibracje na platformie wywołują skurcze włókien mięśniowych, co powoduje nawet bardziej skuteczną pracę mięśni niż przy wykonywaniu zwykłego treningu aerobowego.

Platforma wytwarza ruch wibracyjny, pobudzający komórki tłuszczowe, które często tworzą tak zwaną &#8220;pomarańczową skórkę&#8221;. Ożywienie tych komórek, pobudzonych przez wibracje, powoduje usuwanie toksyn , oraz jednocześnie pobudza się krążenie krwi.
Treningi na platformie wibracyjnej pomagają w chudnięciu, w pozbywaniu się nadwagi, w pozbywaniu się tzw. brzuszka, pomagają w pozbyciu się cellulitu, zapobiegają i łagodzą skutki osteoporozy, ułatwiają drenaż limfatyczny i pozbywanie się toksyn z organizmu.Rolletic &#8211; jest masażem wykonywanym przez urządzenie z bębnem obrotowym, pokrytym rolkami obrotowymi, z rzędami wypustek.

Zarówno bęben, jak i poszczególne rolki obracają się wokół własnej osi. Masaż przebiega od dolnych partii ciała do górnych ( 15 pozycji ) , zawsze w kierunku zgodnym do najbliższych węzłów chłonnych i trwa zawsze 1 godzinę.

Masaż Rolletic powoduje odchudzanie, ujędrnienie skóry, likwidację cellulitu, poprawę krążenia ,wzmocnienie mięśni , jest to doskonały sposób na likwidowanie fałd skórnych po ciąży lub intensywnym zrzuceniu wagi ciała .


BIEŻNIA- Ćwiczenia na bieżni wspaniale wzmacniają mięśnie, kości oraz wiązadła, nie narażając stawów na wstrząsy i skręcenia, jakie często mają miejsce podczas tradycyjnego joggingu. Trening na bieżni poprawia wytrzymałość, wydolność układu oddechowego i krążenia jednocześnie wspaniale modelując sylwetkę -

Dzięki zaawansowanym funkcjom zastosowanym w tej bieżni - możemy na bieżąco śledzić ilość spalanych kalorii, co korzystnie wpływa na naszą motywację podczas treningu.

Bieżnia będąca na wyposażeniu naszej Siłowni - dzięki specjalnym amortyzatorom - sprawia iż obciążenie stawów jest kilkakrotnie mniejsze niż przy bieganiu w terenie . Nawet sezon letni i łatwość uprawiaia joggingu - nie jest tu konkurencją.
WIOŚLARZ - doskonale rozwijający praktycznie cały gorset mięśniowy &#8211; począwszy od mięśni łydek, poprzez brzuch i plecy, skończywszy na obręczy barkowej. Dzięki wioślarzowi z oporem powietrznym możesz rzeźbić idealną sylwetkę .
ORBITREK - Idealny do treningu ogólnorozwojowego , ponieważ podczas ćwiczeń na orbitreku pracuje około 80% mięśni. Regularny trening poprawia ogólną kondycję fizyczną, wydolność naczyniowo-sercową oraz sprzyja szybkiemu spalaniu tkanki tłuszczowej .
Orbitrek wyposażony w regulację oporu dzięki której sami określamy intensywność treningu- komputer dostarcza podstawowych danych o przebiegu treningu.
Dodatkowo wbudowany w rączki pulsometr określa poziom pulsu.
Codzienne ćwiczenia na orbitreku to doskonały sposób na odstresowanie i doskonałe samopoczucie .
Ćwiczenia poprawiają ogólną sprawność i kondycje fizyczną, regularne treningi polepszają wydolność naczyniowo &#8211; sercową, wspaniale ujędrniają ciało, poprawiają krążenie i pomagają spalić zbędną tkankę tłuszczową.
ROWEREK TRENINGOWY - Ćwiczenia na rowerku modelują mięśnie ud i pośladków oraz bardzo poprawiają samopoczucie.
Wystarczy 15-30 minut ćwiczeń 5 do 3 razy w tygodniu, aby zdecydowanie spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoja formę.
PLATFORMA WIBRACYJNA - skutecznie redukuje tkankę tłuszczową. Przynosi ulgę napiętym mięśniom i doskonale relaksuje .Działanie jej opiera się na stymulacji nerwowo - mięśniowej , która pobudza receptory skóry - zdecydowanie poprawia sie jędrność skóry i zwiększa się elastyczność wiązadeł i ścięgien - kształtuje się sylwetka.


Zapraszamy kobiety i mężczyzn do treningów kondycyjnych , siłowych , odchudzających i ogólnorozwojowych w naszej Siłowni Tropic - POZNAŃ ŁAZARZ

Wszystkie urządzenia w FITNESS CLUB - TROPIC
wyposażone są w system komputerowy umożliwiający na bieżąco śledzić podstawowe dane - takie jak czas treningu i inne -typu : liczbę przejechanych kilometrów , czy też spalone kalorie .

Także urządzenia rolletic mają taki system - samoczynnie zmieniający kierunek obrotu wałka i dżwiękowo informujący o potrzebie zmiany pozycji
W aktualnej promocji ceny karnetów są obniżone do poziomu :

- karnety tygodniowe &#8211; 48 zł i 58 zl bez limitu czasu

- karnety miesięczne w cenach &#8211; 110 zł , 99 zł , 90 zł

( 110 zł - najlepsze karnety , gdyż to aż do 30 wejść w miesiącu , o dowolnej porze i bez limitu czasu treningu -

działamy 7 dni w tygodniu )

- karnety 15 wejściówek ważne 2 miesiące &#8211; 110 zł

- karnety 8 wejściówek &#8211; 68 zł

2-u miesięczne karnety Siłownia + Rolletic + Platforma wibracyjna = 280 zł

W aktualnej promocji cena wejściówki jest obniżona o 50% i kosztuje 10 zł

W promocji tej cena wejściówki przy tzw. wejściu grupowym ( minimum 4-ch osób ) to koszt zaledwie 9 zł

2-u godzinna wejściówka &#8211; Rollowibrowanie - kosztuje 25 zł i upoważnia do :

1 godz. Rolletic + &frac12; godz. ćwiczenia na Platformie + &frac12; godz. Trening na Siłowni

Karnet miesięczny ( 15 x Platforma + 15 x Rolletic + 15 x Fitness Siłownia ) kosztuje 170 zł.


Dla osób zabieganych i zapracowanych mamy miesięczne karnety weekendowe


Proponowane karnety obejmują wszelkie możliwe zniżki -RABAT DLA STUDENTÓW , DLA MIESZKAŃCÓW POZNANIA i okolic , DLA OSÓB INTERNETOWYCH itd - KARNETY NASZE PO PROSTU SĄ TANIE i takie po prostu są i będą !!Wizyty w naszej Siłowni to odstresowanie , poprawa kondycji fizycznej, poprawa zdrowia , likwidacja nadwagi, modelowanie sylwetki, wzmocnienie mięśni.

Okresowo organizujemy akcje promocyjne polegające na tym że - każdy posiadacz naszego karnetu &#8211; może przeprowadzić indywidualny trening , pod nadzorem wykwalifikowanego trenera i to bez dodatkowych opłat.

Czas promocji - zawsze jest niespodzianką ( nieoczekiwanym dodatkiem do już zakupionego karnetu ) i zawsze ma charakter ograniczony w czasie !


Fitness Club TROPIC- DOBRE CENY - DOBRE STUDIO Fitness

Poznań Łazarz

Rynek Łazarski 16 ( narożnik ul. Dmowskiego )
Zapraszamy 7 dni w tygodniu


REALIZUJEMY PROGRAM ODCHUDZANIA ,

WIBRO-ODCHUDZANIA , ROLLO-ODCHUDZANIA , a także PROGRAM REDUKCJI CELLULITUDobra Siłownia Poznań = Dobre Ceny = STUDIO TROPIC oferujące też Platformę wibracyjną + masaż Rolletic + opalanie na lampach brązujących w Solarium

W SALONIE SOLARIUM - Ceny podstawowe to 1,20 zł / minutę i 88 gr / minutę

Bezpłatnie - na życzenie - wydawana jest karta stałego klienta- dająca m.in. kilkakrotnie rabaty - aż do opalania gratis włącznie.

&#8211; tel 530-109-154 - RYNEK ŁAZARSKI 16

Prosimy o kontakt osobisty , lub telefoniczny &#8211; nie odpowiadamy na maile .

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl