Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Pulsometr - Garmin Forerrunner 405 Cx Hr

(PoznaŃ, Poznań, )
Pulsometr - Garmin Forerrunner 405 Cx Hr Pulsometr - Garmin Forerrunner 405 Cx Hr


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: zl1000.00
 

Bardzo czuły odbiornik gps
wodoodporna (IPX7)
czujnik tętna
funkcje zegarka
Garmin Connect i Garmin Training Center są zgodne z systemem operacyjnym Windows&#174; XP i nowszymi

zawartość zestawu:
- GARMIN Forerunner 405CX
- czujnik tętna
- dwa dodatkowe paski na nadgarstek
- pamięć USB ANT Stick&#8482;
- ładowarka sieciowa
- zaczep do ładowania
- instrukcja obsługi (j.polski)
Forerunner 405CX rozpoczyna nową erę w treningu z wykorzystaniem technologii GPS. Ten elegancki zegarek sportowy śledzi czas, dystans, tempo i tętno użytkownika, a następnie bezprzewodowo przesyła te dane do komputera, aby można było przeprowadzić ich analizę. Urządzenie 405CX jest wyposażone w funkcję obliczania kalorii w oparciu o tętno oraz opcjonalny pasek na nadgarstek z tkaniny pasujący na mniejsze lub większe nadgarstki. Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS i funkcji wstępnego ustalania pozycji HotFix&#8482; w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Forerunner 405CX szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach, wśród budynków i drzew.
Sprawdzaj swoje wyniki
Pełen profesjonalnych funkcji treningowych Forerunner 405CX nieprzerwanie mierzy czas, dystans, tempo, spalone kalorie i tętno. Każdy trening jest zapisywany w dużej pamięci wewnętrznej (1000 okrążeń), więc można przeglądać i analizować dane i monitorować swoje postępy. Zaawansowane funkcje treningowe urządzenia Forerunner rzucą Ci wyzwanie i zmuszą do zwiększenia tempa &#8212; popraw swoje czasy ścigając się z Virtual Partner&#174; lub zaplanuj trening w odstępach bez konieczności biegania w kółko. Możesz nawet pobierać zapisane biegi i zmierzyć się z wynikami z poprzednich treningów. Korzystanie z zegarka jest proste &#8212; wystarczy dotknąć jego ramki, aby zmienić ekran bez szukania przycisku.


Monitoruj tętno
Urządzenie Forerunner 405CX jest wyposażone w elastyczny, bezprzewodowy czujnik tętna pomagający w pełni wykorzystać trening. Czujnik nieprzerwanie śledzi liczbę uderzeń na minutę i wykorzystuje dane tętna do zaawansowanych obliczeń liczby kalorii, aby mieć orientację, ile się ich spala. Trenuj w określonej strefie tętna, aby poprawić swoją sprawność fizyczną, lub porównuj tempo i tętno z poprzednimi wynikami tego samego treningu.
Bezprzewodowe przesyłanie treningów
Za pomocą urządzenia Forerunner 405CX można bezprzewodowo udostępniać pozycje, zaawansowane ćwiczenia i kursy innym użytkownikom urządzeń Forerunner 405. Można w ten sposób przesłać znajomemu ulubione treningi do wypróbowania lub zmierzyć się z zapisanym biegiem innej osoby. Udostępnianie danych jest proste &#8212; wystarczy wybrać &#8222;Wyślij&#8221;, aby przesłać informacje do urządzenia znajdującego się w pobliżu.
Biegaj, synchronizuj, zapisuj i udostępniaj
Po wpisaniu odległości bezprzewodowa technologia ANT+&#8482; automatycznie przesyła dane do komputera, gdy Forerunner znajduje się w jego zasięgu. Bez kabli i bez połączeń. Dane po prostu się tam znajdą i będą gotowe do przeanalizowania, skategoryzowania i udostępnienia w społeczności online Garmin Connect. Można nawet planować treningi na komputerze i przesyłać je do urządzenia Forerunner.
Trenuj przez cały rok
Powierz swoje treningi wielofunkcyjnemu urządzeniu Forerunner 405CX i opcjonalnym akcesoriom bezprzewodowym. Sparuj urządzenie z opcjonalnym czujnikiem na nogę, aby monitorować tempo, dystans i rytm biegu w pomieszczeniu, gdy sygnały GPS są niedostępne. Bezprzewodowy czujnik na nogę, który łatwo zaczepia się na sznurowadłach, włącza się automatycznie w momencie rozpoczęcia biegu. Urządzenie Forerunner można również sparować z opcjonalnym rowerowym czujnikiem prędkości/rytmu, aby monitorować prędkość i przebyty dystans podczas treningów rowerowych.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl