Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Przyjmę Filmy

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Jeśli masz w domu filmy, których już nie oglądasz, a jedynie kurzą się na półce, przekaż je Fundacji Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki ARS w Poznaniu!
Gwarantujemy, że nie będą one smutno leżały w szafie, a zostaną wykorzystane m.in. przez Poznański Klub Filmowy działający przy Fundacji oraz na warsztatach z cyklu &#8222;Animować Świat&#8221;. Przyczynisz się w ten sposób do wspierania kultury w Naszym mieście!

Nie czekaj zatem i powierz nam swoje niechciane filmy, my wykorzystamy je należycie!
Znajdziesz nas w Poznaniu na ulicy Nowowiejskiego 15/15a (brama między Alcatraz a Meskalem)

Dominika Śpiewak
Tel. Kontaktowy (61) 855 25 45
e-mail. ars@ars.org.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl