Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Profesjonalny instruktor siłowni i fitness dla Ciebie!

(Kraków, Kraków, )
Profesjonalny instruktor siłowni i fitness dla Ciebie! Profesjonalny instruktor siłowni i fitness dla Ciebie! Profesjonalny instruktor siłowni i fitness dla Ciebie! Profesjonalny instruktor siłowni i fitness dla Ciebie!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Witam! Przede wszystkim jestem pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, a przy okazji fachowcem w zakresie treningu na siłowni(kulturystyka jak i ćwiczenia fitness). Ponadto jestem studentem IV roku AWF w Krakowie, dzięki czemu od lat doskonalę i poszerzam swoją rozległą i ukierunkowaną wiedzę w takich tematach jak fizjologia wysiłku, dietetyka, efektywna metodyka nauczania i inne. Oprócz tego jestem także specjalistą w zakresie gimnastyki korekcyjnej oraz byłym zawodowym lekkoatletą oraz instruktorem II klasy z tej właśnie dyscypliny. Obecnie zajmuję się także praktycznym rozwojem w zakresie ćwiczeń metodą Cross-Fit oraz gimnastyką sportową. Wszystkie swoje kompetencję popieram posiadaniem autentycznych dyplomów i legitymacji.
Po wielu latach praktyki i doświadczenia postanowiłem całą swoją wiedzę połączyć w jednym celu... ABYŚ WYGLĄDAŁ/A JAK NAJLEPIEJ I CZUŁ/A SIĘ W SWOIM CIELE WSPANIALE KAŻDEGO DNIA!

Przykład.
Często idąc na siłownie wykonujemy ćwiczenia w założeniu prawidłowo według zaleceń podręczników lub innych źródeł(fora dyskusyjne itd.). Lecz niestety- niektóre ćwiczenia nawet wykonywane tak jak by się wydawało, że powinny być- potrafią znacznie obciążyć kręgosłup, a nawet go groźnie zdeformować (pogłębienie lordozy lub kifozy) a co za tym idzie- mimo ćwiczeń i zwiększaniu masy mięśniowej- mało estetyczny wygląd i problemy zdrowotne. Tutaj właśnie syntetyzuje wiedzę z różnych dziedzin dbania o ciało i wykluczam takie niepożądane efekty. Stosuje odpowiedni dobór ćwiczeń i metod pod Ciebie. Układam treningi w taki sposób, abyś po roku cięzkiej pracy nie musiał się zastanawiać czy coś można było zrobić lepiej i dlaczego pomimo tylu wyrzeczeń wciąż nie jesteś zadowolony ze swego ciała.

Mogę pomóc zarówno w zakresie spalania jak i budowania masy lub też uczynić Cię po prostu sprawniejszym/ą. Jak już wyżej wspomniałem oferuję także fachową pomoc i konsultacje w zkresie korygowania postawy. Rozpiszę treningi na siłownię, a nawet plan ćwiczeń w domu bez fachowego sprzętu! Oferta obejmuje zarówno zaawansowanych- chcących podnieś swój poziom sprawności, estetyczności lub skonsultować swoją wiedzę jak i początkujących którzy właśnie dzisiaj powiedzieli sobie "TAK, CHCĘ DOBRZE WYGLĄDAĆ!"
Polecam sprawdzenie mnie i moich kompetencji na żywo! Chętnie poprowadzę osobiście trening i udzielę fachowych porad i wskazówek w cenie 80 zł za zintesyfikowaną godzinę. (Pierwsze spotkanie za pół ceny! Druga osoba gratis!)

UWAGA!
Prócz samych treningów rozpiszę także fachową dietę na podstawie twojej budowy ciała, typu sylwetki, oraz celów które chcesz osiągnąć.

Koszt ułożenia treningu- 70 zł
Koszt ułożenia diety- 60 zł
Konsultacja- 20 zł

Nie czekaj! Zadbaj o swoje ciało jak najwcześniej byś jak najdłużej mógł się nim cieszyć! Zachęcam do współpracy zarówno mężczyzn jak i kobiety w każdym wieku. Skorzystaj już dziś z doświadczenia i wiedzy, które pomogło już wielu zadowolonym klientom.
I pamiętaj- nie ma złego momentu aby wszystko zmienić na lepsze. ;)

Chętnych proszę o pisanie na adres e-mail dostępny w ogłoszeniu.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl