Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Profesjonalne treningi w kregielni Sportbowling.pl we Włocławku

(Włocławek, ul. wysoka 12, Włocławek, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

W lutym ponownie do kręgielni Sportbowling.pl zawita jeden z najlepszych bowlingowych trenerów na świecie Joe Slowinski. Tym razem przyjeżdża jedynie na weekend i będzie dostępny dla wszystkich zawodników 9-10 lutego.
Jak zawsze treningi z Joe cieszą się dużym zainteresowaniem. Na ostatnim treningu obecny był aktualny Mistrz Polski, reprezentanci Polski, a także wielu obiecujących juniorów. Juniorzy tym chętniej przyjeżdżają do Włocławka gdyż mają możliwość treningu za pół ceny.
Treningi z Joe są dla każdego. Na treningi z Joe obok zaawansowanych zawodników przybywają także nowi adepci tego sportu. Tak więc na treningach można spotkać zawodników z różnym stażem i umiejętnościami. Bowling to nie tylko sport dla mężczyzn, przyjeżdżają także kobiety.
Trener Slowiński korzysta z najnowszych komputerowych rozwiązań nagrywając zawodników na kamerze, a następnie analizuje ich grę przed jak i po treningu obserwując zmiany i progres gry.
Wszystkich zainteresowanych treningiem lub obserwatorów zapraszamy do kręgielni Sportbowling.pl we Włocławku.
http://http://www.facebook.com/sportbowlingpl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl