Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin

(Ciechanów Szkoła Podstawowa nr 5, Ciechanów, )
Oferta Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Celem Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin jest prowadzenie w różnych środowiskach, a głównie wśród młodzieży działalności sportowej i wychowawczej, zapewnianie dzieciom i młodzieży możliwości udziału w treningach, sporcie kwalifikowanym, organizowanie imprez sportowych, rekreacyjnych, prowadzenie pracy wychowawczej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie kultury fizycznej nie tylko w aspekcie fizycznym ale i duchowym. Miłość do rodziców, szacunek do nauczycieli, zaufanie w stosunku do przyjaciół oraz skromność, to podstawowe wartości, które proponujemy dzieciom i młodzieży.
Treningi karate prowadzone są z poszanowaniem zasad dydaktyki i metodyki zajęć sportowych, w atmosferze dyscypliny i samurajskich tradycji. Ich celem jest wszechstronny rozwój psychofizyczny ćwiczących oraz nabycie rzeczywistych umiejętności walki.
W naszym klubie trenować mogą wszyscy, którym stan zdrowia na to pozwala. Ćwiczyć może każdy, kto chce poprawić kondycję fizyczną i nauczyć się technik samoobrony.

Proponujemy:
&#8226; profesjonalnie prowadzone treningi karate i samoobrony;
&#8226; zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
&#8226; dla dzieci zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate i gimnastyki;
&#8226; treningi prowadzone przez doświadczonych instruktorów posiadających wykształcenie pedagogiczne;
&#8226; wysoki poziom prowadzonych zajęć, także z wykorzystaniem sprzętu do ćwiczeń (tj. makiwary, worki treningowe, sprzęt fitnes, itp.);
&#8226; wyjazdy na egzaminy szkoleniowe;
&#8226; obozy letnie i zimowe.
Zapraszamy do Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin.
Prowadzimy zajęcia:
- kick-boksingu,
- gimnastyki


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl