Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Letnie warsztaty tańca w powietrzu w Aerial Dance Studio

(Warszawa, Aerial Dance Studio, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Ruszają zapisy na III edycję letnich warsztatów akrobatyki powietrznej w Aerial Dance Studio &#8211; jedynej szkole w Polsce wyspecjalizowanej w tańcu w powietrzu.
Warsztaty będą odbywały się w dwóch terminach: pierwszy od 11 do 17 lipca, a drugi od 22 do 28 sierpnia, w dwóch grupach: dla osób z Warszawy, jak i spoza niej.
Warsztaty będą prowadzone przez wieloletnią tancerkę Magdalenę Sztencel, w Zespole Szkół nr 84 przy ul. Zwycięzców 44 w Warszawie. Koszt całych warsztatów wynosi 300zł za całość płatne z góry, jako rezerwacja miejsca.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: warsztaty@akrobatykapowietrzna.pl. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.aerialdancestudio.pl lub telefonicznie: +48 509 202 218.

Serdecznie zapraszamy! :D


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl