Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Kolonie, Obozy i Turnusy sportowo-rekreacyjne z elementami survivalu

(Nowe Warpno, wyjazd z Warszawy, Żyrardowa lub Skie, Skierniewice, )
Kolonie, Obozy i Turnusy sportowo-rekreacyjne z elementami survivalu Kolonie, Obozy i Turnusy sportowo-rekreacyjne z elementami survivalu Kolonie, Obozy i Turnusy sportowo-rekreacyjne z elementami survivalu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Udowodnimy wszystkim, że każdego stać na ekstremalną przygodę&#8230;

Co?

Survival Extreme to dwa słowa łączące w sobie wiele: wyjazdy sportowe, wysiłek fizyczny, wspaniałą zabawę, naukę, którą można wykorzystywać przez cały czas trwania obozu, a to wszystko na tle natury którą oferują tak piękne i wspaniale położone tereny należące do miasta Nowe Warpno nad Zalewem Szczecińskim.

Dla kogo?

Dla wszystkich osób, które nie boją się pozytywnie zmęczyć. Dla tych, którzy chcą wyrwać się z miasta i w pełni cieszyć się naturą. Dla inteligentnych i ambitnych, ponieważ podczas wyjazdów będzie można udowodnić swoje zdolności zarówno te fizyczne jak i intelektualne w grach zespołowych. I w końcu dla wszystkich tych dla którzy chcą na cale życie mieć pamiątkę w postaci niezapominanych wspomnień.

Dlaczego?

Dlatego, bo&#8230;. I tutaj lista jest bardzo długa więc zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych zakładek strony, na których znajdują się szczegółowe opisy i program poszczególnych wyjazdów, charakterystyka miejsca oraz atrakcje przewidziane dla wszystkich tych którzy chcą sami przekonać się co oznacza Surviaval Extreme.


Organizujemy Kolonie dla młodzieży, wczasy i turnusy survivalowe. Zobacz szczegóły na stronie www.survival-extreme.plhttp://www.survival-extreme.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl