Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Boks dla dorosłych

(Kraków ul. J Conrada 63, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Zapraszamy do udziału w treningach grupy boksu - dla dorosłych.
Zajęcia przeznaczone są dla osób które nie miały nic lub mało wspólnego z tego typu treningiem.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, chcących poprawić swoją ogólna sprawność fizyczną, samopoczucie oraz powalczyć z nadwagą lub uzależnieniami.


--------------------------------------------------------------------------------

Ćwiczący poznają boks od podstaw uczą się technik poruszania, zadawania ciosów i obron przed nimi.
Różnorodność form i środków treningowych oraz zestaw ćwiczeń specjalnie dla tej dyscypliny sportu ukierunkowanych sprawia że zajęcia są ciekawe i wszechstronnie rozwijające.

--------------------------------------------------------------------------------


Konstrukcja i przebieg zajęć to odzwierciedlenie treningów zawodników wyczynowo uprawiających boks. Treningi jednak są całkowicie bezpieczne i dostosowane do fizycznych możliwości ćwiczących. Na zajęciach intensywność wysiłkowa jest umiarkowana i nie ma na nich sparingów ani żadnej kontaktowej rywalizacji.

Zalecam udział w treningach "zasadniczych" raz lub dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki o g. 21.00. lub dodatkowo ew. zamiemnie w soboty o g. 9.30


--------------------------------------------------------------------------------


Dlaczego boks a nie inna dyscyplina lub fitness?

Boks to sport dla panów (choć nie tylko). Trenując w bezpiecznym miejscu, w dobrze dobranej grupie i pod okiem specjalisty możemy bezstresowo realizować swoje męskie aspiracje. Panowie trenujący sporty walki odreagowują codzienne frustracje i stres. Ponadto charakter dyscypliny pozwala traktować zajęcia jako naukę samoobrony.


Magia tej dyscypliny sprawia, że odpoczywamy psychicznie i nabieramy do siebie wzajemnego szacunku, który często zamienia się w długotrwałe przyjaźnie.
Za przebieg i jakość szkolenia odpowiedzialny jest Tomasz Mamulski - instruktor Polskiego Związku Bokserskiego a od 2006r. trener Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu.

www.sportywalki.krakow.pl
--------------------------------------------------------------------------------


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl