Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatne zajęcia judo dla dzieci w klubie Judo Musu!!

(Warszawa Ursynów Wilanów Służew, Warszawa, )
Bezpłatne zajęcia judo dla dzieci w klubie Judo Musu!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: (Nie podana)
 

Krzysztof Wiłkomirski, dwukrotny olimpijczyk w judo, zaprasza do swojego klubu na bezpłatne zajęcia dla dzieci!

Dwukrotny olimpijczyk Krzysztof Wiłkomirski zaprasza na bezpłatne zajęcia judo dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci w wieku 4-8 lat (zarówno chłopców jak i dziewczynki!), które będą odbywały się w okresie wakacyjnym w Szkole Musu Judo. Wszystkie szczegóły nt. zajęć znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.judo-musu.pl.

Krzysztof Wiłkomirski (stopień mistrzowski: III dan) to dwukrotny olimpijczyk (Ateny 2004, Pekin 2008), wielokrotny medalista mistrzostw Polski, medalista międzynarodowych imprez największej rangi. Jesienią ubiegłego roku otworzył w Warszawie własny klub judo. Marzy o wychowaniu swoich następców, stworzeniu pokolenia zawodników, z którego wyrosną nowi mistrzowie tego pięknego, szlachetnego sportu. Judo nie musi być traktowane jako wyczyn. To szkoła życia i pokory. Szkoła ucząca niewiarygodnej wprost sprawności fizycznej.

Dlaczego w klubie Judo Musu? Zapytajmy Krzysztofa Wiłkomirskiego:
Judo dla dzieci w naszym klubie to zajęcia ogólnorozwojowe bazujące na podstawowych ćwiczeniach z zakresu judo oraz akrobatyki, z dużą ilością gier i zabaw ruchowych mające na celu przygotowanie dzieci do podjęcia treningu judo, jak również ćwiczenia z elementami gimnastyki korekcyjnej, które umożliwią młodemu adeptowi judo rozwój umiejętności wraz z wdrażaniem nowych ćwiczeń na treningach. Dzieci ćwiczą na profesjonalnej macie do judo, która dodatkowo położona jest na amortyzujących podkładach oraz miękkich materacach. Zajęcia Funny Judo i Judo są znakomitym przygotowaniem do uprawiania każdej dyscypliny sportowej. Wśród najlepszych zawodników świata mamy mnóstwo takich przykładów, jak chociażby piłkarze Zinedine Zidane, Boudewijn Zenden (obaj posiadają czarne pasy w judo) czy Robert Korzeniowski. Trening prowadzony jest w szybkim tempie, ćwiczenia są szybko zmieniane i dopasowane do możliwości młodych ćwiczących. Szczególną uwagę zwraca się na naukę istotnej w życiu umiejętności prawidłowego padania, tak aby zmniejszyć ryzyko narażenia życia (wszelkiego rodzaju urazów głowy, zwichnięć, złamań oraz skręcenia kończyn). Wszystkie osoby prowadzące zajęcia w klubie Musu posiadają uprawnienia trenerskie.

Judo Musu Warszawa Ursynów - www.judo-musu.pl

z wyrazami szacunku
Krzysztof Wiłkomirski


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl