Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Sport i rekreacja / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

5 zł za zajęcia m.in BOKS, KRAV MAGA, SPINNING, FITNESS w CENTRUM ROZWOJU COM COM ZONE

(Kraków, Kraków, )
5 zł za zajęcia m.in BOKS, KRAV MAGA, SPINNING, FITNESS w CENTRUM ROZWOJU COM COM ZONE


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Price: zl5.00
 

Zima to nie czas na nudę!

Centrum Rozwoju Com-Com Zone zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji Męskie Czwartki i Babskie Piątki. W każdy trzeci czwartek i piątek miesiąca (21 i 22.X, 18 i 19.XI ,16 i 17.XII) za jedyne 5 zł będą Państwo mogli skorzystać z wybranych aktywności.

Panów zapraszamy na zajęcia z: Boksu, Krav Magi i Spinningu oraz na Siłownię, natomiast Panie na Spinning, Latino, Jogę, Zumbę oraz zajęcia Fitness (Body Shape, Fat Burning, Cardio Ball, BPU, Step, TBC, Pilates, Aerobic, Body Ball, Trening obwodowy).

Nie mają Państwo z kim zostawić swojej pociechy w tym czasie? Teraz to już nie jest problem. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bawialnię, w której maluchy za jedyne 5 zł będą mogły bezpiecznie spędzić czas pod czujnym okiem animatorów podczas gdy ich rodzice będą pracowali nad swoim ciałem i kondycją.

Ale to nie koniec atrakcji jakie dla Państwa przygotowaliśmy!!!

Po każdych zajęciach wśród uczestników, którzy skorzystają z naszych aktywności wylosowane zostaną nagrody, m.in. wejściówki na spektakle do Teatru Łaźnia Nowa, bilety do Multikina, oraz bony promocyjne do Pizzerii Banolli czy zabiegi pielęgnacyjne mobilnego salonu kosmetycznego Elegance.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do aktywnego spędzania wolnego czasu w naszej placówce.

Wyjdź z domu i zrób coś dla siebie!!!

U nas masz możliwość poznania nowych i ciekawych osób, zdobycia nowych umiejętności, spędzenia wolnego czasu w sposób przyjemny. To zarówno coś dla ciała jak i dla duszy, ale przede wszystkim dla dobrego samopoczucia. Koniecznie spędźcie tą zimę w sposób twórczy i aktywny!

Do Centrum Rozwoju Com-Com Zone można dojechać tramwajami nr 15 i 17 (należy wysiąść na przystanku "KS Hutnik"), a także autobusami linii 123, 153 i 174 do skrzyżowania Al. Jana Pawła II i ulic: Klasztornej, Ptaszyckiego oraz Bulwarowej, skąd do Com-Com Zone prowadzi alejka spacerowa. Na parkingu czekają także stanowiska rowerowe. Męskie Czwartki i Babskie piątki są właśnie dla Państwa! Szczegółowy program oraz informacje o każdej aktywności dostępne są na stronie www.comcomzone.pl. Obowiązują wcześniejsze zapisy na zajęcia (oprócz siłowni) pod numerem telefonu: 012 682 11 10.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.comcomzone.pl oraz http://www.facebook.com/comcomzone

Centrum Rozwoju Com-Com Zone
ul. Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
tel. 48 12 682 11 34


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl