Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Business Development

Warszawa, Warszawa,

Labor to firma o trzech filarach działalności, do których należą: rekrutacja i selekcja pracowników, szkolenia i nieruchomości. W związku z poszerzeniem zakresu działalności firmy poszukujemy nastawionej na ludzi osoby, która zajmie się rozwojem sprzedaży w sekcji rekrutacyjnej. Jeśli chcesz uczestniczyć w rozwoju i budowaniu nowej jakości na rynku, mieć możliwość realizacji własnych pomysłów a obecne miejsce pracy przestało spełniać Twoje oczekiwania zapraszamy do złożenia aplikacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.:BD/05/10

Zakres obowiązków:
- Rozwój i zarządzanie sprzedażą usług oferowanych przez firmę
- Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
- Prowadzenie prezentacji handlowych oaz sporządzanie ofert dla klientów
- Tworzenie i zarządzanie siecią kontaktów z klientami poprzez budowanie trwałych relacji
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Przeprowadzanie analiz rynku

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług z branży HR
- Bardzo dobra znajomość rynku rekrutacyjnego
- Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne
- Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
- Kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:
- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- Możliwość realizacji własnych pomysłów
- Elastyczne warunki zatrudnienia i godziny pracy
- Przyjazną atmosferę i nietuzinkowy zespół

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do złożenia aplikacji na adres: rekrutacja@labor-eu.pl/ z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

Zgłoszenie powinno zawierać życiorys wraz z klauzurą: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883&#8221;).

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia numer: 3906

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Maj, 2010  15:46

Identyfikator: 175598

Wyświetleń: 66526