Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

&#8222;Drogi Zaufania&#8221; w Koninie

(KONIN, Konin, )
&#8222;Drogi Zaufania&#8221; w Koninie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
W najbliższą sobotę, 2 października, do Konina zawita program &#8222;Drogi Zaufania&#8221;
z rodzinnym happeningiem edukacyjnym promującym bezpieczeństwo na drogach. Będzie to całodniowe wydarzenie podzielone na część drogową na przedmieściach oraz edukacyjną w centrum miasta. Serdecznie zapraszamy zatem, w godz. 9:00-18:00, do aktywnego udziału w tym wydarzeniu wszystkich mieszkańców Konina &#8211; dzieci wraz z rodzicami, młodzież, dorosłych i osoby starsze.

Drogowa część happeningu to symulacja wypadku samochodowego, która odbędzie się na przedmieściach Konina (na drodze krajowej nr 25 &#8211; ul. Przemysłowa, na wysokości Fugo). W jego realizację zaangażowanie zostaną służby policji, straży pożarnej, drogowe i środki techniczne niezbędne do usuwania skutków wypadków drogowych. Pokazowe akcje ratunkowe odbędą się o godz. 11:00, 13:00, 15:00 i 17:00.

Druga odsłona wydarzenia to przedsięwzięcie edukacyjne realizowane w centrum Konina, przy Centrum Handlowym Galeria nad Jeziorem (ul. Paderewskiego 8), oparte na uczestnictwie mieszkańców miasta w zabawach symulacyjno-edukacyjnych. W programie przewidziane są m.in.:
- pokazy i kursy udzielania pierwszej pomocy,
- symulatory komputerowe, pozwalające sprawdzić znajomość przepisów drogowych,
- tor przeszkód z wykorzystaniem alkogogli,
- tor gokartowy,
- spotkania z policjantami i psychologami transportu.

Happeningi skierowane są zarówno dla dorosłych użytkowników dróg, jak i do dzieci i młodzieży, dlatego zapraszamy na nie całe rodziny!

Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo na drogach i weźmy aktywny udział w akcji &#8222;Drogi Zaufania&#8221; w Koninie!

Ogłoszenie dodane: Sroda, 29 Wrzesien, 2010  12:45Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl