Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Zapraszamy na XXIII Małopolskie Targi Ślubne

(Centrum Targowe Chemobudowa Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
W dniu 27 stycznia 2013 roku już po raz dwudziesty trzeci Informator SUFLER Młodej Pary i Centrum Targowe Chemobudowa zapraszają na wiodące, najstarsze i największe w Małopolsce Targi Ślubne. Są to drugie i ostatnie targi sezonu ślubnego 2013, które zapewniają obustronne korzyści zarówno wystawcom jak i odwiedzającym na najwyższym poziomie.

Jak co roku każdy znajdzie to co spełni Jego oczekiwania.

Również na obecnie organizowanych targach wszyscy zainteresowani ślubem i weselem będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w branży oraz najnowszą ofertę salonów sukien ślubnych, salonów kosmetycznych, fryzjerskich, restauracji, hoteli, domów weselnych, firm dekoratorskich, kwiaciarni, fotografów, wideo-filmowców, DJ-ów i zespołów muzycznych oraz jubilerów i cukierników. W trakcie trwania imprezy będzie można skorzystać z porad profesjonalnych stylistów, skosztować wyrobów garmażeryjnych i cukierniczych. Tradycyjnie przed wejściem do hali wystawowej prezentowane będą atrakcyjne pojazdy, w tym pojazdy retro i luksusowe limuzyny.

Nasza wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam zdobyć wiedzę dotyczącą zasad funkcjonowania rynku ślubnego i jego specyfiki co pozwala na organizację targów na wysokim poziomie. Podczas targów tradycyjnie będzie kolportowany kolejny - już 58 numer Informatora SUFLER Młodej Pary.


Zapraszamy również do zapoznania się z poniższymi artykułami na temat branży ślubnej i Małopolskich Targów Ślubnych.

"Branży ślubnej nie straszny kryzys?"

http://interia360.pl/artykul/branzy-slubnej-nie-straszny-kryzys,57438


"Sukces Małopolskich Targów Ślubnych w Krakowie"

http://news.webwweb.pl/2,63016,0,Sukces,Malopolskich,Targow,slubnych,w,Krakowie.html


XXIII Małopolskie Targi Ślubne odbędą się 27 stycznia 2013 r. w Centrum Targowym CHEMOBUDOWA w Krakowie, przy ul. Klimeckiego 14 w godzinach 10.00 - 17.00.


Serdecznie zapraszamy,

Organizatorzy Małopolskich Targów Ślubnych

Wydawcy Informatora "SUFLER Młodej Pary"

www.targislubne.info


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl