Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

X Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi Pracy

(Warszawa, Plac Politechniki 1, Warszawa, )
X Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi Pracy


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kwiecień pod znakiem logistyki

Już tylko dwa tygodnie pozostały do największego studenckiego wydarzenia logistycznego tego roku. W dniach 7-8 kwietnia w murach Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbędzie się dziesiąta edycja Forum Młodej Logistyki. W tym roku najstarszej studenckiej konferencji w kraju po raz pierwszy towarzyszyć będą Logistyczne Targi Pracy.
Kwiecień jest jednym z najbardziej oczekiwanych miesięcy w roku. Wszyscy z utęsknieniem czekają na pierwsze podmuchy ciepłego powietrza, które przynoszą rozkwit natury i dostarczają nowych pokładów życiowej energii. W tym roku kwiecień zapamiętany zostanie również jako czas, w którym studenci z całego kraju poznają logistykę od całkiem nowej strony.

Logistycznie po raz dziesiąty

7 i 8 kwietnia odbędzie się już dziesiąta edycja Forum Młodej Logistyki. Forum jest spotkaniem teorii z praktyką, któremu początek dała inicjatywa Studenckiego Koła Logistyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Organizatorzy co roku zmieniają formułę konferencji i witają swoich gości nowymi pomysłami i programem spotkania. W tym roku w Forum weźmie udział 16 kół logistycznych z całej Polski. Formuła konferencji pozwoli sprawdzić wiedzę merytoryczną uczestników. Zadania tego podejmą się członkowie kapituły ekspertów złożonej z menedżerów kilkunastu firm logistycznych. Studenci będą musieli wykazać się zarówno praktyczną wiedzą dotyczącą działalności logistycznej, jak i kreatywnym myśleniem i szybkością rozwiązywania nietypowych problemów. Część zadań i pytań, z którymi zmierzą się uczestnicy, została przygotowana przez koła naukowe i opracowane przez partnera merytorycznego &#8211; firmę DGL Polska. Pozostałe zadadzą członkowie kapituły ekspertów. W drugim dniu uczestnicy Forum wezmą udział w warsztatach i szkoleniach oraz panelach dyskusyjnych poświęconych kwestiom społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zagadnieniom sprzedaży, marketingu i zasobów ludzkich w logistyce.

Szukasz pracy? Mamy coś dla Ciebie.

W tym roku organizatorzy Forum postanowili rozszerzyć formułę wydarzenia
o pierwsze Logistyczne Targi Pracy, czyli coś, na co wielu studentów logistyki od dawna czekało. Przez dwa dni w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej będzie można poznać oferty największych firm logistycznych w kraju. Targi będą znakomitym miejscem do poznania specyfiki pracy na danym stanowisku, nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych i ubieganie się o staż lub nawet stałą pracę u wymarzonego pracodawcy. Pracownicy działu HR pomogą studentom również w zaplanowaniu edukacji, wyjaśniając uczestnikom, jakich umiejętności i cech oczekują od kandydatów ubiegających się o pracę.

Wieczorne atrakcje

Zwieńczeniem pierwszego dnia Forum i Targów będzie impreza wieczorna, która odbędzie się w warszawskim klubie Remont. W imprezie wezmą udział zarówno studenci, jak i przedstawiciele firm, co umożliwi rozmowę z ekspertami branży TSL i FMCG w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Co więcej atmosferę dobrej zabawy uatrakcyjnią liczne konkursy przygotowane przez organizatorów. Czym tym razem uczestnicy Forum zaskoczą kapitułę ekspertów? Na jakie stanowiska pracy będzie można aplikować podczas Targów?

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.skls.pw.edu.pl

ZAPRASZAMY!!!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl