Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Wiedźmy, wróżki polecają się na Andrzejki i nie tylko

(Kraków cała Polska, Kraków, )
Wiedźmy, wróżki polecają się na Andrzejki i nie tylko Wiedźmy, wróżki polecają się na Andrzejki i nie tylko Wiedźmy, wróżki polecają się na Andrzejki i nie tylko Wiedźmy, wróżki polecają się na Andrzejki i nie tylko


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wiedźmy, wróżki, magowie polecają się na Andrzejki i nie tylko.
Nasze Wiedźmy mają szereg przedziwnych przyjaciół, którzy mogą urozmaicić każdą Andrzejkową imprezę. Polecamy wróżenie z wosku (wosk autentyczny z dodatkiem olejków eterycznych), wróżby ze szpilek, kostek, jabłek, muszli. Ogień chemiczny, ogień prawdziwy, pirotechnika nie są nam obce :) Prawdziwe wróżki czytają przyszłość także z kart i ręki. Dla większych klientów polecamy gotowy program Andrzejkowy pt. "Nie daj się oszukać".


Jesteśmy aktorami, lalkarzami, mimami, szczudlarzami, ogniarzami, tancerzami, wokalistami, konferansjerami, reżyserami z Krakowa i nie tylko. Znamy szereg ciekawych wróżb, konkursów, które zabawią gości przez cały wieczór. Służymy gotowymi magicznymi scenariuszami, możemy też przygotować oprawę artystyczną na zadany przez Państwa temat.

Podczas naszej ośmioletniej działalności oprawialiśmy min. otwarcie Hotelu Sheraton w Krakowie, restauracji Hooters w Wiedniu, galerii Bonarka w Krakowie, Silesia City Center w Katowicach, oddziału BGŻ w Oświęcimiu, promocję perfumerii Douglas w Krakowie, Domu Kultury w Tarnowskich Górach, Kanlux na targach w Bielsku, Toyoty Auris w Zabrzu, happeningi sieci Avans, noc Muzeów w Krakowie, galę finałową "Mistrza Handlu i Usług Master Card" w Teatrze Capitol w Warszawie, sylwester na Zamku w Dubiecku, Bal wenecki w Zameczku w Promnicach, Festiwal Art Akcje w Wadowicach, Festiwal Energii w Jaworznie, Festiwal miejski w Bydgoszczy, siedmiolecie Drukarni Winkowski w Łazienkach warszawskich, urodziny "Kupca Poznańskiego", jubileusz 100 -lecia L'Oreal w Arkadach Kubickiego oraz wiele innych imprez dla firm i osób indywidualnych.

Jeśli moglibyśmy się do czegoś przydać to miło...

Zaproście nas.

Teatr Gry Wstępnej- Te Złote
513-034-139


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl