Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Warsztaty Seksapilu

(Osiedle Pomorskie 7i , Zielona Góra, )
Warsztaty Seksapilu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Czas tylko dla Ciebie- Twoje ciało potrafi więcej niż Ci się wydaje, jeśli &#8222;skupisz się tylko na sobie&#8221;. Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni to wzrokowcy. Gdy patrzysz na białą kartkę i jest tam tylko jedna czerwona kropka, na czym zwiesisz oko? Zwracamy uwagę na to co jest wyjątkowe, unikalne.

Zapraszamy na warsztaty z trenerami, którzy porwą Was w świat seksapilu, atrakcyjności i przebojowości, ukrytej w każdej kobiecie. Zdradzą tajniki pewności, pokażą jak zachować synergię pomiędzy umysłem, a ciałem. Zaczniesz bardziej doceniać siebie i cieszyć się życiem. Poczujesz się bardziej atrakcyjną i seksowną kobietą!

Warsztaty składają się z części teoretycznej (wykłady) i praktycznej (taniec).

~ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU~


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl