Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

WIELKA PROMOCJA W SALONIE GLITTER

(KATOWICE, Katowice, )
WIELKA PROMOCJA W SALONIE GLITTER WIELKA PROMOCJA W SALONIE GLITTER WIELKA PROMOCJA W SALONIE GLITTER


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
O Glitter
CH 3 STAWY W KATOWICACH UL .PUŁASKIEGO 60

Glitter zajmuje się sprzedażą modnej biżuterii i dodatków poprzez sieć ponad 200 butików zlokalizowanych na terenie Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii i Polski. Możemy pochwalić się ponad 30 letnim doświadczeniem tej branży.

Glitter należy do szwedzkiego koncernu Bergendahl & Son AB, który jest liderem na rynkach skandynawskich i wciąż dynamicznie się rozwija.
WIEDZA I PROFESJONALNA OBSŁUGA

Wizyta w sklepie Glitter to inspirujące doświadczenie. Zawsze zaskoczymy Cię czymś nowym. Szeroka gama biżuterii i akcesoriów pozwala naszym klientkom podkreślić ich własny, indywidualny styl i osobowość. Każdego tygodnia wzbogacamy naszą ofertę o nowe modne dodatki. Wszyscy nasi pracownicy są specjalistami w tym co robią i zapewniają wysokiej jakości obsługę.
SZYBKI ROZWÓJ

W krótkim czasie, z lokalnego szwedzkiego przedsiębiorstwa, firma przekształciła się w międzynarodową sieć posiadającą swoje butiki w 5 krajach. Od 2000 roku liczba sklepów i wysokość obrotu wzrosły pięciokrotnie.
LIDER NA RYNKU O STAŁEJ RENTOWNOŚCI

Obecnie w Skandynawii koncern cieszy się mocną pozycją specjalisty w branży modnej biżuterii i dodatków. Strategią Glitter jest kontynuować rozwój, jednocześnie utrzymując wysoką rentowność. Liczba sklepów na istniejących rynkach wzrośnie do 300, a główny nacisk zostanie położony na zdobywanie nowych rynków. Ogółem liczba sklepów będzie wzrastać o 20-25% rocznie.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl