Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Uznany nauczyciel jogi w Polsce (Bielsko-Biała, 22.03.2011) Opcje

(Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, )
Uznany nauczyciel jogi w Polsce (Bielsko-Biała, 22.03.2011) Opcje


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy na spotkanie z Balakhilya das - uznanym na świecie nauczycielem jogi i medytacji.

Organizowany wykład nosi tytuł "Medytacja &#8211; łatwiejsza niż myślisz&#8221;. Jego celem jest przybliżenie korzyści płynących z medytacji oraz samych praktyk. Będzie składał się z 3 części: wprowadzenia teoretycznego, nauki medytacji oraz sesji pytań i odpowiedzi.

Balakhilya das od ponad 40 lat podróżuje po całym świecie prowadząc seminaria medytacyjne, wykłady, indywidualne spotkania inspirując setki tysięcy ludzi do rozpoczęcia praktyk medytacyjnych.

Przekazywane przez niego nauki sprawdzają się w każdej kulturze i społeczności. Zawierają w sobie ponadczasowe wartości, które pomagają ludziom osiągnąć harmonię i równowagę w życiu.

Balakhilya das swoją wiedzę i doświadczenie opiera na tradycjach sięgających 5000 lat wstecz. Techniki medytacyjne jak również cała nauka związana z medytacją przekazywane są z mistrza na ucznia aż do czasów dzisiejszych przez wielką linię nauczycieli medytacji znaną jako Brahma Sampradaya.

Czas i miejsce:
wtorek, 22 marca 2011, godz. 17.30 - 20.30
Aula Wyższej Szkoły Administracji
ul. Modrzewskiego 12, Bielsko-Biała

Uczestnictwo w wykładzie jest bezpłatne. Medytacja jest duchową aktywnością, której nie można sprzedać ani kupić. Można się nią podzielić.

Serdecznie zapraszamy!
http://mantra.pl »
---------------------------------------------------------------------------­­-------------------------------
Zobacz również:
- Więcej informacji nt. spotkania na:
http://www.mantra.pl/co-nowego/wyklad-balakhilya-das-w-bielsku-bialej.html »
- Artykuły nt. medytacji:
http://www.mantra.pl/medytacja/ »
- Aktualne wydarzenia:
http://www.mantra.pl/wydarzenia/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl