Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Targi Sztuki &#8222;Dom dla sztuki &#8211; sztuka dla domu&#8221; 14-15 kwietnia 2012r

(Wrocławskie Centrum Kongresowe Hala Stulecia , Wroclaw, )
Targi Sztuki &#8222;Dom dla sztuki &#8211; sztuka dla domu&#8221; 14-15 kwietnia 2012r


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wrocław 2016, PZFD oraz Porozumienie Kreatywne serdecznie zapraszają Wrocławian i artystów do wspólnej przygody ze sztuką, do jej tworzenia, poznawania i doświadczania. W ramach projektu ESK 2016 &#8222;DOM DLA SZTUKI &#8211; SZTUKA DLA DOMU&#8221;, już 14-15 kwietnia podczas targów ŻYJ I MIESZKAJ WE WROCŁAWIU, będzie można kupić prace artystów, wziąć udział w ciekawych warsztatach oraz zapoznać się z atrakcjami wrocławskich instytucji kultury i ofertą mieszkaniową deweloperów z PZFD.
W zaaranżowanym przez Szymona Hanczara foyer Wrocławskiego Centrum Kongresowego Hali Stulecia (budynek RCTB) swoje prace zaprezentują wrocławscy i dolnośląscy artyści. Będzie to także niepowtarzalna okazja do indywidualnego spotkania i rozmowy z artystami czy też nabycia ich prac. Zwiedzający odkryją zaskakujące oblicza aranżacji wnętrz, na przykładzie m. in. projektu Starter, który udowadnia, że mała przestrzeń może być funkcjonalna, ergonomicznie zaprojektowana i przyjazna użytkownikowi. Grupa 3D poprowadzi warsztaty Kids Design pokazujące możliwości wykorzystania przedmiotów codziennych do zaprojektowania i wykonania elementów dekoracyjnych i innych form artystycznych.
O miłości do sztuki opowie gość specjalny Targów Sztuki Michał Borowik. Jeden z najmłodszych kolekcjonerów sztuki. Pierwszą pracę kupił na Allegro za 80 zł, jej wartość dziś szacowana jest na ponad 8000 zł. Jego zbiór młodej sztuki został zaliczany przez prestiżowy magazyn &#8222;Modern Painters" z Nowego Jorku do najlepszych na świecie i znalazł się w rankingu 50 najważniejszych młodych kolekcji z całego świata. Niebawem zostanie zaprezentowany w BMW Art Guide, przewodniku po 150 najważniejszych publicznych kolekcjach na świecie.
Szczególnym wydarzeniem targów ŻYJ I MIESZKAJ WE WROCŁAWIU będzie pierwsza wrocławska aukcja prac GALERII SZTUKA DLA DOMU &#8211; DOM DLA SZTUKI, z której dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji &#8222;Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową&#8221; na budowę Przylądka Nadziei - Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej oraz w części jako honorarium autorów prac. Aukcje poprowadzą Henryk i Michał Horszowscy z Galerii Antyków i Biżuterii &#8222;Pod Gryfami&#8221;. Dzieła na aukcje wytypuje Kapituła w składzie: przedstawiciel ESK2016, ASP, MWW, BWA, Michał Borowik, Lilianna Chromińska.
Program targów ŻYJ I MIESZKAJ WE WROCŁAWIU obfituje nie tylko w szeroką ofertę mieszkań i domów developerów PZDF to także prezentacje aktualnej oferty kulturalnej i rekreacyjnej Wrocławia.
Zapraszamy!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl