Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Ślub w 2010r.? Skontaktuj się z Agencją Ślubną WEDDING DESIGN

(Warszawa, Warszawa, )
Ślub w 2010r.? Skontaktuj się z Agencją Ślubną WEDDING DESIGN Ślub w 2010r.? Skontaktuj się z Agencją Ślubną WEDDING DESIGN Ślub w 2010r.? Skontaktuj się z Agencją Ślubną WEDDING DESIGN Ślub w 2010r.? Skontaktuj się z Agencją Ślubną WEDDING DESIGN


Odpowiedz: konsultanci@weddingdesign.com.pl
Na ile wyceniasz swój spokój?
Ile warta jest dla Ciebie przyjemność?

Badania wykazują, że na 100 par korzystających z usług konsultanta wszystkie są zadowolone ze swojej decyzji. 80 na 100 młodych małżeństw, które nie korzystały z takich usług przyznają, że w trakcie przygotowań w większym lub mniejszym stopniu żałowali swojej decyzji przyznając, że przygotowania okazały się większym stresem niż się tego spodziewali.

Zależy nam, aby Para Młoda mogła w pełni korzystać z narzeczeństwa, ciesząc się jego urokiem, zrzucając na nas stres i czas związany z przygotowaniami, sobie pozostawiając przyjemność wyboru.

Być może są rzeczy i pomysły, które nie przyszłyby Ci do głowy. Pozwól je sobie pokazać.

Nie wiesz, od czego zacząć swoje przygotowania? Masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać? Twój fotograf zrezygnował w ostatniej chwili? Napisz do nas, a my spotkamy się z Tobą, by udzielić niezbędnej pomocy.
Naszą domeną są przyjęcia plenerowe, dzięki którym ten jedyny dzień będzie niezapomnianą i fascynującą przygodą, o której Twoje wnuki będą opowiadać swoim dzieciom.
Marzysz o tradycyjnym przyjęciu? Zaproponujemy Ci ciekawe rozwiązania i wyjątkowe dekoracje w miejscach dostojnych i eleganckich. Dzięki naszym kontaktom możemy wynegocjować dla Was bardzo dobre warunki, przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości.
Zajmujemy się kompleksową organizacją jak i wybranymi z oferty elementami, w tym koordynacją samej uroczystości.

Niech ten dzień będzie połączeniem Waszych marzeń oraz naszych pomysłów.

Zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje.

http://www.weddingdesign.com.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl