Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Rajskie KsiĄŻki - 21.04.2013. KrakÓw

(KrakÓw, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
MASZ JUŻ DOSYĆ ULOTEK? WEŹ OD NAS KSIĄŻKĘ!

Studenci Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Krakowie zapraszają do udziału w projekcie &#8222;Rajskie Książki&#8221;.
Akcja, nawiązująca do obchodów katalońskiego Dnia Świętego Jerzego, kiedy to ludzie obdarowują się nawzajem książkami, odbędzie się 21 kwietnia 2013 roku na Małym Rynku w Krakowie. W tym dniu każdy chętny będzie mógł, zupełnie za darmo, otrzymać wartościową książkę.
W jaki sposób? To proste!
Wystarczy w dniu akcji, w godzinach od 10 do 17, zgłosić się do organizatorów i wykonać niezwykle proste, krótkie i przyjemne zadanie. W nagrodę każdy uczestnik zostanie obdarowany książką. Znaleźć nas będzie można przy specjalnie oznakowanym stoisku na Małym Rynku.

Zapraszamy już 21 kwietnia!

Ogłoszenie dodane: Sobota, 06 Kwiecien, 2013  15:20Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl