Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

OpowieŚci ChasydÓw- Teatr Żydowski Z Warszawy W Toruniu!

(Toruń, Toruń, )
OpowieŚci  ChasydÓw- Teatr Żydowski Z Warszawy W Toruniu!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Tego w Toruniu jeszcze nie było!
&#8222;Opowieści Chasydów&#8221; to jedyne w swoim rodzaju, ambitne widowisko które ucieszy miłośników kultury, dowcipu oraz piosenek żydowskich. To także gratka dla wszystkich teatromanów oraz osób doceniających dobrą sztukę teatralną.
Po raz pierwszy aktorzy z Teatru Żydowskiego im. Estery Racheli i Idy Kamińskich z Warszawy wystąpią na deskach Baja Pomorskiego w Toruniu.

&#8222;Opowieści Chasydów&#8221; to niepowtarzalne przedstawienie w którym piękna muzyka przeplata się z dowcipami i monologami, wprowadzając widza w niezwykły świat żydowskich opowieści, bogatej historii, jednocześnie przekazując mądrość życiową. To również ponadczasowa opowieść o narodzie wybranym, jego obrzędach, tradycjach, stosunku do drugiego człowieka, wierze i cierpieniu, przyprawiona humorem.

Na posiadywaniu szabatowym spotykają się magowie, kaznodzieje, uczeni oraz cadykowie, którzy snują swe opowieści związane z historią narodu żydowskiego. Każda przypowieść okraszona jest wskazówką dla każdego, dzięki której przypominamy sobie, jak żyć.
Rezerwacja biletów oraz informacje na www.romao.pl. Istnieje możliwość wydrukowania biletu, który zostanie przesłany pocztą e-mail! Bilety do nabycia także: w Centrum Adiutor, ul. Pod Krzywą Wieżą 12, tel. 500 180 501. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00. I spektakl &#8211; godz. 17.30, II spektakl &#8211; godz. 20.00. Miejsce: Teatr Baj Pomorski w Toruniu


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl