Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Niezapomniane chwile dla Twojego dziecka!

(Ul. Północna 19 lokal 25, Łódź, Łódź, )
Niezapomniane chwile dla Twojego dziecka! Niezapomniane chwile dla Twojego dziecka! Niezapomniane chwile dla Twojego dziecka! Niezapomniane chwile dla Twojego dziecka!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Chcesz sprawić niezapomniane przeżycia dzieciom?

Zaufaj kosmetykom kolorowym, które mają certyfikaty i atesty przeciwalergiczne i są w 100% bezpieczne dla dzieci. Nie zawierają konserwantów, substancji zapachowych ani innych substancji mogących wywołać alergie. Przeszły szereg testów i są z powodzeniem stosowane na całym świecie.

Więc nie musisz martwić się o swoje dziecko, że dostanie wysypki czy uczulenia.
Zbliża się karnawał Dzieci chcą się przebrać za clowna, księżniczkę, motylka, elfa czy może wróżkę? A może jednak za jakieś zwierzę? Nic nie stoi na przeszkodzie by marzenia dziecka przenieść w realia z świata wyobraźni i Twoje dziecko będzie czuło się jak w bajce!

Chcesz sprawić niezapomniane urodziny swoim pociechom?

Zaproponuj make-up party czyli przyjęcie z kolorowymi kosmetykami, lub niezapomnianą sesję zdjęciową.
Dziewczynki poczują się jak małe damy a chłopcy ja prawdziwi rycerze.

Nie musisz się obawiać, że Twoje dziecko będzie pozbawione opieki. Nadzór nad pociechami będzie sprawowała mgr inż. kosmetolog i wizażystka Agnieszka Nowakowska, która posiada ogromne doświadczenie i wykształcenie w pracy z dziećmi (sama jest mamą 7-letniej Natalii) oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w sesjach zdjęciowych , charakteryzacji i nie tylko.

Wszystkie szczegóły danej imprezy omawiane są z rodzicem czy opiekunem przed zabawą z dziećmi. Nie ma obaw o jakiekolwiek niemiłe niespodzianki. Wszystkie dzieci będą piękne i szczęśliwe.
Poziom zabiegów będzie dostosowywany do wieku dzieci i oczywiście wybranej przez dziecko postaci.

Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka i zadowolenie.

A do tego wszystkiego szczęśliwe chwile uwiecznione na fotografiach w postaci albumu, który po latach przypomni piękne chwile dzieciństwa.
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl