Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Medytacja łatwiejsza niż myślisz (Katowice, 24.08.2011)

(Katowice, Katowice, )
Medytacja łatwiejsza niż myślisz (Katowice, 24.08.2011)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Na zaproszenie Szkoły Medytacji i Samorealizacji przyjedzie do Polski uznany w świecie nauczyciel jogi i medytacji Balakhilya das. Przekazywane przez niego nauki sprawdzają się w każdej kulturze i społeczności. Zawierają w sobie ponadczasowe wartości, które pomagają ludziom osiągnąć harmonię i równowagę w życiu.

Balakhilya das od ponad 40 lat podróżuje po całym świecie prowadząc seminaria medytacyjne, wykłady, indywidualne spotkania inspirując setki tysięcy ludzi do rozpoczęcia praktyk medytacyjnych.

Balakhilya das swoją wiedzę i doświadczenie opiera na tradycjach sięgających 5000 lat wstecz. Techniki medytacyjne, jak również cała nauka związana z medytacjąprzekazywane są z mistrza na ucznia aż do czasów dzisiejszych przez długą linięnauczycieli medytacji znaną jako Brahma Sampradaya.

Celem spotkania >>Medytacja łatwiejsza niż myślisz<< jest przybliżenie korzyści płynących z medytacji oraz samych praktyk. Wykład będzie się składał z 3 części: wprowadzenia teoretycznego, nauki medytacji oraz sesji pytań i odpowiedzi. Po wykładzie będzie możliwość skosztowania wegetariańskich specjałów oraz zakupu płyt z muzyką medytacyjną, broszurek i zapoznania się ze stałym programem medytacyjnym prowadzonym na terenie Katowic.

Czas i miejsce:
środa, 24 sierpnia 2011, godz. 17.30
Centrum Sztuki Filmowej (sala kinowa)
ul. Sokolska 66, Katowice

Wstęp na wykład jest bezpłatny, niebiletowany i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Medytacja jest duchową aktywnością, której nie można sprzedać ani kupić. Można się nią podzielić.

Serdecznie zapraszamy!
http://mantra.pl »
---------------------------------------------------------------------------­­-------------------------------
Zobacz również:
- Więcej informacji nt. spotkania na:
http://www.mantra.pl/katowice/ »
- Artykuły nt. medytacji:
http://www.mantra.pl/medytacja/ »
- Aktualne wydarzenia:
http://www.mantra.pl/wydarzenia/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl