Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Happening "Face na Fejsa" Cieszyn 16 grudnia, organizator: fotoSprinter

(Cieszyn, Bobrecka 25, Cieszyn, )
Happening "Face na Fejsa" Cieszyn 16 grudnia, organizator: fotoSprinter


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Co: happening &#8222;face na fejsa&#8221;
Gdzie: fotoSprinter, ul. Bobrecka 25(1p), Cieszyn
Kiedy: 16 grudnia 2011r. (piątek) w godz. 8:00 &#8211; 20:00
Organizator: fotoSprinter s.c.

Nie ważne czy jesteś dzieckiem, nastolatkiem, osobą dorosłą czy seniorem. Jeśli chcesz wziąć udział w wyjątkowym happeningu a przy okazji dobrze się bawić i zrobić sobie odjechaną fotkę &#8211; po prostu przyjdź! To nic nie kosztuje. Liczymy tylko na Twoje poczucie humoru i głowę pełną pomysłów. Weź ze sobą swoich przyjaciół i rodzinę. Niech oni też mają okazję zrobić sobie szalone zdjęcie.

Spotkajmy się 16 grudnia (piątek) w studio fotoSprinter przy ul. Bobreckiej 25 (Galeria Pasecki, koło dworca PKS, 1 piętro) w godzinach 8.00-20.00 (lub do ostatniego uczestnika).

UWAGA! Założeniem happeningu jest ustanowienie REKORDU w ilości zdjęć wykonanych w ciągu jednego dnia. Ile osób uda nam się sportretować, zależy także od Ciebie!


Finałem naszej akcji będzie KONKURS na najbardziej zwariowaną fotkę zrobioną podczas happeningu. Głosowanie odbędzie się na facebook'u a zwycięzca konkursu otrzyma kupon na sesję zdjęciową o wartości 290zł (do wykorzystania przez siebie lub podarowania jako prezent dla kogoś bliskiego).

Każdy uczestnik happeningu będzie mógł nieodpłatnie pobrać i udostępniać swoje zdjęcie
w formie cyfrowej.

Biorąc udział w happeningu zgadzasz się na wykorzystanie swojego wizerunku w obrębie tego wydarzenia oraz na opublikowanie zrealizowanego zdjęcia w galerii na stronie internetowej fotoSprinter.pl oraz facebook'u!

Ta promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana czy administrowana, ani powiązana z Facebook!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl