Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

GoŚcieŻ Texasu (usa)

(Cieszyn, ul.Stalmacha 14, Cieszyn, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
21 stycznia 2012 r. będziemy gościli osoby z Texasu (USA), między innymi Davida Fullera oraz Sonny Cathey. Wszystkich serdecznie zapraszamy na ul.Stalmacha 14 w Cieszynie (Budynek Macierzy Ziemi Cieszyńskiej).
Jest to Chrześcijańska Grupa Ewangelizacyjno-misyjna w Cieszynie i ma charakter ponad wyznaniowy i nie ważne, kto do jakiego kościoła czy wspólnoty należy. Najważniejsze jest należeć do Pana Jezusa Chrystusa i być Jego wyłączną własnością, bowiem kościół i przynależność do niego nie zbawia, lecz tylko Pan JEZUS CHRYSTUS i On ma moc zmienić życie, nadać jemu sens i cel. Zapraszamy! WSTĘP WOLNY DLA KAŻDEGO!!! Spotykamy się w każdą 1 -wszą i 3-cią sobotę m-ca o godz.18-tej w Cieszynie w budynku macierzy ziemi cieszyńskiej przy ul.Stalmacha 14. gdzie odbywają się spotkania w miłej atmosferze przy akompaniamencie muzyki i pieśni oraz poczęstunku w postaci ciasta, kawy lub herbaty. Wstęp wolny dla każdego! Każdego Serdecznie Zapraszamy i mile witamy !!!
http://http://cwc_ararat.republika.pl/ »

Ogłoszenie dodane: Sobota, 24 Grudzien, 2011  14:03Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl