Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu

(Wrocław, Wroclaw, )
Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ AKTYWNYCH, POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH WOLONTARIUSZY, KTÓRZY POMOGĄ NAM PRZY NIEZWYKŁEJ INICJATYWIE!!!

Zostań Szeryfem Odysei Umysłu 2013!!!

23 lutego 2013r. (sobota) odbędą się Eliminacje Regionalne Odysei Umysłu we Wrocławiu. Jest to konkurs kreatywności, w którym udział weźmie blisko pół tysiąca młodych uczestników, przedstawiając sędziom i publiczności efekty swojej twórczej pracy.

Aby ta niezwykła impreza mogła się odbyć, potrzebujemy pomocy wolontariuszy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy szukają inspirujących doświadczeń, lubią uczyć się nowych rzeczy i chcą bezinteresownie wesprzeć organizację wyjątkowego wydarzenia oraz współtworzyć jego atmosferę.

Odyseja Umysłu&#174; to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Uczymy dzieci i młodzież kreatywnego i krytycznego myślenia, angażując grupy uczestników w proces twórczego rozwiązywania problemów rozbieżnych - czyli takich, które rozwiązać można na wiele sposobów. Wszystkich nas łączy społeczna motywacja i pasja oraz motto

MARZYMY, MYŚLIMY, TWORZYMY - RAZEM

Organizacja konkursu wymaga wsparcia stróżów porządku, zwanych przez nas Szeryfami. Ich zadaniem jest obsługa imprezy w każdym aspekcie (m.in. dbanie o bezpieczeństwo i komfort uczestników wydarzenia, informowanie uczestników o tym co gdzie się znajduje, tworzenie pozytywnej atmosfery i współdziałanie z innymi, przygotowanie całego obiektu na konkurs).

Korzyści płynące z udziału w Eliminacjach Regionalnych Odysei Umysłu jako Szeryf:
1. Potężna dawka pozytywnych emocji, przeżywanych wspólnie z Odyseuszami
2. Możliwość współorganizacji wyjątkowego, dużego wydarzenia
3. Doświadczenie w pracy zespołowej/zadaniowej
4. Darmowe szkolenie, na którym przekażemy wszystkie istotne informacje
5. Zaświadczenie o odbyciu stażu i rekomendacje
6. Pamiątkowa koszulka
7. Lunch w dniu konkursu

Co trzeba zrobić aby zostać Szeryfem?
1. Wejdź na stronę: http://odyseja.org/online/
2. Wypełnij znajdującą się tam aplikację najpóźniej do 20 grudnia 2012r.
3. Poczekaj na informację zwrotną od organizatorów.
4. Weź udział w bezpłatnym szkoleniu
5. Zarezerwuj sobie czas, w przeddzień Eliminacji, w godzinach od 16 do około 22 w celu przygotowania obiektu eliminacyjnego oraz CAŁY dzień, w którym odbywają się Eliminacje &#8211; na obsługę imprezy.

O wynikach rekrutacji zostaniecie poinformowani mailowo do dnia 10 stycznia 2013r.

Na zachętę zapraszamy do obejrzenia:
http://odyseja.org/wlacz-sie/jak-zostac-szeryfem/co-robia-szeryfowie/
filmiku z Finału Ogólnopolskiego 2010 w Pigułce:
http://www.youtube.com/watch?v=h-NxYwtgK50
filmiku przedstawiającego Eurofestiwal Odysei Umysłu 2011:
http://www.youtube.com/watch?v=kNMGnqQmcek&feature=fvwrel

Wszystkich ludzi, którzy chcieliby zrobić coś naprawdę fajnego zapraszamy do aplikowania. Nie zwlekaj i wypełnij zgłoszenie już dziś. Naprawdę WARTO!!!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl