Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

DLA POWODZIAN ICH RODZINY I PRZYJACIÓŁ

(Warszawa, ul. Malborska 51, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

29 I 30 Maja na Parkingu IKEA na Targówku w Warszawie rozdajemy biologiczne środki do czyszczenia i odkażania domów i podwórek w zalanych terenach. Środki oparte o technologii EM - Efektywne mikroorganizmy zatrzymują procesy gnilne, pleśnienie, wypierają chorobotwórcze bakterie, zlikwidują fetor.


Co to są EM-y?

EM to japońska technologia ekologiczna opracowana na bazie odkrycia synergii mikro-organicznej. Twórcą formuły EM jest prof. Teruo Higa z Okinawy.
Początkowo stosowana w mikro-organicznej uprawie roślin, w krótkim czasie zyskała miano środka do regeneracji ekosystemów. Zakres stosowania poszerzył się o najbliższe otoczenie człowieka: sprzątanie, uzdatnianie wody, gospodarkę odpadami organicznymi. Służy ona nam również do ochrony przed alergenami, szkodliwym wpływem chemii oraz do rewitalizacji i odświeżania. Ponadto używa się jej w hodowli zwierząt.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl