Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Czy chcesz zostać milionerem?

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapewne każdy chciałby mieć dużo pieniędzy i nie martwić się ich brakiem. Jest na to świetny sposób, lecz nie wszyscy chcą o tym wiedzieć, bądź w to nie wierzą. Może to i dobrze...,bo cóż by było, kiedy wszyscy byśmy byli milionerami?!
Jeśli jednak naprawdę Cię to interesuje, to w piątek 21 maja o godz. 18.45 odbędzie się spotkanie poprowadzone przez doświadczonych przedsiębiorców, którzy przekażą Ci wiele cennych informacji, w jaki sposób można zdobyć dużo pieniędzy.
Teraz decyzja należy wyłącznie do Ciebie: chcesz przyjść i stać Cię na to, aby poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się jak skutecznie stać się bogatym człowiekiem, czy może odpowiada Ci obecny status i nie potrzebujesz żadnych nowcyh informacji. Uszanuję każdą decyzję, tak jak wspomniałam, ktoś musi być biedny, żeby inny był bogaty. :)
Aby dostać się na spotkanie,potrzebne jest imienne zaproszenie, więc jeśli ktoś jest zdecydowany proszę o wysłanie meila.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl