Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Cykl spotkań &#8222;Opowiem Ci o mojej Warszawie&#8221; w księgarnio-kawiarni &#8222;Tar

(Warszawa, Warszawa, )
Cykl spotkań &#8222;Opowiem Ci o mojej Warszawie&#8221; w księgarnio-kawiarni &#8222;Tar Cykl spotkań &#8222;Opowiem Ci o mojej Warszawie&#8221; w księgarnio-kawiarni &#8222;Tar Cykl spotkań &#8222;Opowiem Ci o mojej Warszawie&#8221; w księgarnio-kawiarni &#8222;Tar


Odpowiedz: mjaworska@malibracia.org.pl
Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" zaprasza serdecznie do księgarnio-kawiarni "Tarabuk" przy ul. Browarnej 6 w Warszawie w sobotę, 13 marca 2010 r. o godz. 10.00 na kolejne spotkanie z cyklu "Opowiem Ci o mojej Warszawie" - części współfinansowanego przez Fundację "Pamięć, Odpowiedzialność, Przyszłość" projektu polsko-niemieckiego realizowanego przez "mbU"!

Podczas spotkania będzie można wysłuchać opowieści o życiu codziennym w naszej stolicy w latach 1939-45 snutej przez p. Jerzego Stasiaka - mieszkańca Domu Pomocy Społecznej "Kombatant".

Każde spotkanie z cyklu poświęcone jest jednemu bądź dwóm Seniorom - narratorom - chętnym do podzielenia się ze słuchaczami swoimi wspomnieniami z czasów okupacji niemieckiej, jak i z czasów przed- i powojennych.

Być może wśród Państwa lub Państwa znajomych, krewnych i przyjaciół również znajdują się Seniorzy, którzy byliby chętni wystąpić w roli Bohaterów-narratorów spotkania! Jeśli tak, prosimy o kontakt!
PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIMI WSPOMNIENIAMI!

Warto podkreślić, że opowieści snutych podczas naszych spotkań w księgarnio-kawiarni &#8222;Tarabuk&#8221; (Warszawa, ul. Browarna 6) może posłuchać każdy! WSTĘP JEST NIEODPŁATNY!

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Marzec, 2010  16:56Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl