Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / imprezy i wydarzenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Atrakcje artystyczne na Halloween i nie tylko

(Cała Polska, Kraków, )
Atrakcje artystyczne na Halloween i nie tylko


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Czarownice, wampiry, duchy, kościotrupy i inne potwory polecają się na Halloween i nie tylko. Żywe rzeźby, aktorzy, mimowie, ogniarze, szczudlarze z z Krakowa przestraszą i zabawią do łez. Wciągniemy gości do wróżebnych halloweenowych zabaw w pływające jabłka, rozstawione po kole świeczki, czy zjadanie wiszących na nitkach ciasteczek. W czasie tajemniczych obrzędów uwolnimy ludzkie dusze z ciał czarnych kotów, psów i nietoperzy. Poprowadzimy dzieci w tajemniczą podróż w poszukiwaniu łakoci, urządzimy konkurs mumii i balonowych straszydeł, wymalujemy na twarzach w wampirze zęby i inne ozdoby. Dla chętnych zaprzyjaźniona z nami firma ubierze Państwa lokal w nici pajęcze, zawodowe charakteryzatorki zmienią obsługę lub gości w upiory.

W trakcie naszej ośmioletniej działalności oprawialiśmy m.in. otwarcie Hotelu Sheraton w Krakowie, restauracji Hooters w Wiedniu, Restauracji Leonardo w Krakowie, oddziału BGŻ w Oświęcimiu, wystawę Magia wina w Muzeum Śląskim, promocję perfumerii Douglas w Krakowie, stanowisko Kanlux i Hager Polo na targach w Bielsku, promocję Toyoty Auris w Zabrzu, sylwester na Zamku w Dubiecku, Bal wenecki w Zameczku w Promnicach, happeningi dla sieci Avans, mikołajki w M1 w Krakowie i na Śląsku, program wewnętrzny PR British American Tobacco Polska S.A, Imieniny Nowego Sącza, jubileusz 100 -lecia L'Oreal Polska w Arkadach Kubickiego w Warszawie, jako podwykonawca: otwarcie galerii Silesia City Center w Katowicach, Bonarka w Krakowie, galę finałową Mistrza Handlu i Usług Master Card w Teatrze Capitol w Warszawie, siedmiolecie Drukarni Winkowski w Łazienkach warszawskich, urodziny Kupca Poznańskiego, event w Galerii Sfera w Bielsku oraz wiele innych dla firm i osób indywidualnych.


www.kuglarze.com.pl
biuro@kuglarze.com.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl