Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Zespoły Kapele
<< Poprzednie ogłoszenie

ZespÓŁ Muzyczny Tequila Na Sylwestra ! Małopolska, Kraków, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Bochnia

(Małopolska, Kraków, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Kraków, )
ZespÓŁ Muzyczny Tequila Na Sylwestra ! Małopolska, Kraków, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Bochnia ZespÓŁ Muzyczny Tequila Na Sylwestra ! Małopolska, Kraków, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Bochnia ZespÓŁ Muzyczny Tequila Na Sylwestra ! Małopolska, Kraków, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice, Bochnia


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ZESPÓŁ NA SYLWESTRA !

Obecnie zespół TEQUILA składa sie z 6 młodych, bardzo ambitnych osób które z zamiłowania tworzą muzykę ! Posiadamy sekcje dętą i rytmiczną, 3 głosy męskie+ wokalistka !! Wszystkie osoby w zespole są uczniami lub absolwentami Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia w klasach saksofonu, perkusji, trąbki, puzonu, fortepianu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie-dobieramy repertuar, sposób prowadzenia imprezy, zabawy itp.! GRAMY NA ŻYWO na terenie całej Małopolski (po uzgodnieniu możliwość dalszego dojazdu) Bardzo szeroki i bogaty repertuar muzyczny! JEŚLI CHCESZ PRZEŻYĆ NIEZAPOMNIANĄ IMPREZE Z OPRAWĄ MUZYCZNĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG ! 100% MUZYKI NA ŻYWO!


SKŁAD:

Arek- Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce, obecnie uczeń PSM II stopnia w Krakowie w klasie puzonu i fortepianu. W zespole gra na instrumentach klawiszowych oraz śpiewa.

Paweł- Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wieliczce, obecnie uczeń PSM II stopnia w Krakowie w klasie trąbki. W zespole gra na gitarze solowej oraz trąbce.

Adrian- Absolwent Państwowej Szkoły muzycznej I stopnia w Wieliczce w klasie saksofonu. Obecnie uczeń Szkoły muzycznej II stopnia w Krakowie W zespole SAX tenorowy+ altowy.

Darek- Absolwent Państwowej Szkoły muzycznej I stopnia w Wieliczce w klasie perkusji. Obecnie uczen Szkoly Muzycznej II stopnia w Krakowie. W zespole instrumenty perkusyjne.

Kasia- Dziewczyna o ciepłym, miłym dla ucha głosie, pobierała lekcje u wybitnych śpiewaków m.in. Opery Krakowskiej, w naszym zespole wokal.

Dominik- Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Wieliczce, obecnie uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Krakowie. W zespole gitara basowa.


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG !
JESZCZE WOLNY SYLWESTER ! TERMINY NA 2012 !

tel: 503-608-297

ZESPÓŁ MUZYCZNY TEQUILA !!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl