Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Zespoły Kapele
<< Poprzednie ogłoszenie

ZespÓŁ Muzyczny Art-s

(Wszystkie miasta, Grudziądz, )
ZespÓŁ Muzyczny Art-s


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Grupa Art-s to otwarta formacja muzyczna przez którą przez lata przewinęło się wielu muzyków. Obecny skład tworzą zawodowi, doświadczeni instrumentaliści o wszechstronnych zainteresowaniach muzycznych, co w konsekwencji tworzy ciekawy, zróżnicowany i żywiołowy charakter muzyki grany przez formację.

Świadomie nie utożsamiamy się z jednym stylem muzycznym, gdyż wpływ na niego, a także na ostateczne brzmienie zespołu mają współpracujący z nami muzycy. Staramy się, aby to co gramy było autentycznym przeżyciem dla nas, a przez to i dla odbiorcy. Repertuar tworzą wokalne i instrumentalne utwory z wielu gatunków muzycznych, od piosenki biesiadnej przez muzykę POP, BLUES, ROCK, po standardy muzyki jazzowej. Każdy z tych rodzajów gramy zachowując instrumentarium i charakter danego stylu. Nigdy nie używamy gotowych podkładów muzycznych. Zawsze gramy "na żywo". Dysponujemy w pełni profesjonalnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniowym i oświetleniem scenicznym.

Instrumentarium :
- instrumenty klawiszowe
- saksofony, klarnet
- skrzypce elektryczne i akustyczne
- gitara basowa
- perkusja akustyczna

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu doskonałej zabawy i niezapomnianej atmosfery w ważnych dla Was momentach, niezależenie od tego czy będzie to bankiet, wesele, studniówka, impreza firmowa czy koncert. Tworzyliśmy oprawę muzyczną wielu imprez w Polsce i za granicą - teraz możemy zagrać dla Was!Chcesz nas posłuchać?
Więcej na stronie: www.art-sgroup.pl

Kontakt: Do dnia 04.04.2011 pod numerem 663 849 575. Po dniu 04.04.2011 pod numerem 661 433 931Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl