Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Zespoły Kapele
<< Poprzednie ogłoszenie

Show na wesele, weselne atrakcje, zespół muzyczny, oprawa imprez, kolędy na żywo, opłatki firmowe, o

(Warszawa, Warszawa, )
Show na wesele, weselne atrakcje, zespół muzyczny, oprawa imprez, kolędy na żywo, opłatki firmowe, o


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy doświadczonym zespołem, działającym na terenie Mazowsza . Mamy bardzo szeroki repertuar, dopracowany i sprawdzony przez lata naszej obecności na scenie.
Siedzibą zespołu jest Warszawa, ale z powodzeniem docieramy do innych części Polski, jak i zagranicę pozostawiając za sobą zawsze miłe wspomnienia z udanej imprezy.

Podstawą naszej grupy wokalno - instrumentalnej jest profesjonalizm, dobra muzyka i szeroki repertuar . Naszym dodatkowym atutem jest bogaty zbiór utworów tradycyjnych polskich,żydowskich, cygańskich, rosyjskich, bałkańskich i ukraińskich. Potrafimy stworzyć oryginalny klimat na każdego typu imprezie.
Skład zespołu zmienia się w zależności od potrzeb chwili oraz wymagań naszych gości. Możemy grać w składzie od jednoosobowego do sześcioosobowego.
Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm, doświadczenie, indywidualne podejście do każdego klienta, pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Dbamy o markę i renomę naszego zespołu starając się spełniać wysokie wymagania stawiane przez naszych klientów.

tel 667-101-387

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej:
www.buteleczkawina.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl