Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Zespoły Kapele
<< Poprzednie ogłoszenie

Profesjonalny Zespół Wokalno Instrumentalny "Make Me Feel" Warszawa Sochaczew Błonie Wesel

(Warszawa i okolice, Warszawa, )
Profesjonalny Zespół Wokalno Instrumentalny "Make Me Feel" Warszawa Sochaczew Błonie Wesel Profesjonalny Zespół Wokalno Instrumentalny "Make Me Feel" Warszawa Sochaczew Błonie Wesel Profesjonalny Zespół Wokalno Instrumentalny "Make Me Feel" Warszawa Sochaczew Błonie Wesel


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zespół ***Make Me Feel*** cieszy się dużym zainteresowaniem w branży muzycznej. Są to młode utalentowane osoby, w których tętni życie i rozpiera ich energia, która pobudza każdego... nawet tego najbardziej opornego. Śpiewają w nim niezastąpieni wokaliści, Eryk Jędrzejczak i Żaneta Balcerzak i grają w nim profesjonalni muzycy. Reprezentują muzykę różnego typu i gatunku m.in. Blues, Pop, Rock, Swing, Country, Soul, Rock&Roll, Reggae, Dance lat 60', 70&#8217;, 80&#8217;, 90&#8217;-tych i obecnych. Swój wysoki poziom muzykowania zawdzięczają długoletniej pracy, a także warsztatom udoskonalającym, na których szkolili nie tylko swój niebywały wokal, ale także profesjonalne obycie sceniczne.

Zespół znany jest z profesjonalnej współpracy z najlepszymi wykonawcami w Polsce jak i za granicą. Zespół ceniony jest w całej Polsce, jako wyjątkowy dar muzyczny na rynku w tej branży. Kolejnym atutem są występy na polskiej, a także telewizyjnej scenie muzycznej.

Członkowie zespołu mają za sobą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez tanecznych takich jak: wesela, bale, studniówki, eventy, koncerty, itp.

Profesjonalnie prowadzą biesiadę weselną, a także bawią wszystkich swoją charyzmą przy różnego rodzaju konkursach i zabawach oczepinowych.

Są laureatami wielu konkursów wokalnych jak i instrumentalnych, a także cechuje Ich wyjątkowa osobowość. Każda jednostka wnosi w zespół coś innego, co wyróżnia Ich z pośród innych.

Duet razem z muzykami tworzą formację wokalno instrumentalną i mogą umilić swoją charyzmą, temperamentem i oddaniem muzycznym każdy wieczór.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA
WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG
MAKE ME FEEL

Grają profesjonalnie na weselach, bankietach, imprezach firmowych, imprezach coverowych, koncertach w pubie, kawiarniach, restauracjach, dniach miasta, wernisażach, wieczorkach poetyckich, wystawach artystycznych, recitalach, a także na innych imprezach gdzie dopasowują swój repertuar do gustów Klienta. Przekonaj się i spotkaj się z Nimi na żywo!!!

"Gwarantują niezapomniane chwile, wrażenia i emocje, które na długo zapadają w sercu. Muzykę jaką prezentują to odzwierciedlenie marzeń każdego człowieka czułego na piękno Muzyki"

Obszar działania do 200 km od Warszawy, ale chętnie odwiedzą inne zakątki naszego kraju.

Najwyższa jakość usług, i zadowolenie słuchacza to to co Ich wyróżnia z pośród innych.

e-mail:
wokalisci@vip.****

tel.: 696776100

Na co czekasz?! Dzwoń już teraz!

***ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG***


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl