Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Zespoły Kapele
<< Poprzednie ogłoszenie

Nagłośnienie oświetlenie DJ karaoke Zakopane

(Zakopane nowy targ kraków rabka szczawnica, Zakopane, )
Nagłośnienie oświetlenie DJ karaoke Zakopane


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapewniamy techniczną obsługę wydarzeń artystycznych i korporacyjnych w zakresie:

* Nagłośnienia
* Oświetlenia
* Projekcji
* Sceny

Dostarczamy kompletną aparaturę wraz z obsługą techniczną w dowolne miejsce na terenie całego kraju.

Profesjonalnie obsługujemy:

Wydarzenia artystyczne:

* Festiwale
* Koncerty
* Spektakle
* Wystawy

Wydarzenia korporacyjne:

* Bale i imprezy firmowe
* Imprezy promocyjne
* Konferencje i kongresy
* Otwarcia budynków firmowych i instytucjonalnych

Inne wydarzenia:

* Dyskoteki i zabawy karaoke.
* Pokazy mody
* Imprezy sportowe
* Uroczystości państwowe i rocznicowe

Wszystkie wydarzenia są obsługiwane przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń.

Dlaczego warto korzystać z usług Future Tech

* Mamy świadomość, że każda realizacja musi być przeprowadzona na najwyższym możliwym poziomie, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami naszych klientów.
* Techniczna organizacja przedsięwzięcia w hotelu, restauracji lub plenerze wymaga dostarczenia oraz montażu, praktycznie od podstaw, kompletu aparatury nagłośnieniowej, oświetleniowej a coraz częściej też wizyjnej. Z racji zwiększających się wymagań klientów, nawet do obsługi wydawać by się mogło prostych imprez, coraz częściej wykorzystywane są zaawansowane technologicznie urządzenia.
* Prócz osób, które mają bezpośredni kontakt z klientem (DJ, konferansjer, artyści) w przygotowaniu imprezy biorą udział wykwalifikowani technicy. W przypadku dyskoteki DJ wie, z kim się kontaktować w razie jakichkolwiek problemów. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najwyższej klasy urządzenia mogą być zawodne i z tego względu każda impreza jest zabezpieczona przez ekipę techniczną.
* Nasi pracownicy to pasjonaci, którzy traktują każdą realizację wyjątkowo a nowe przedsięwzięcia stanowią dla nich wyzwania, których wykonanie przynosi im radość.
* DJ&#8217;e prócz wysokiej kultury osobistej posiadają ogromny zasób utworów muzycznych. Niczym psycholodzy dostrzegają potrzeby bawiących się osób i kierują imprezę na odpowiednie &#8222;tory&#8221;. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
* Idziemy do przodu wraz z szybkim postępem technologicznym. W związku z tym nasi pracownicy ciągle pogłębiają swoją wiedzę, podnoszą kwalifikacje poprzez szkolenia, wyjazdy na targi i konwencje. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę, nowoczesne urządzenia i odpowiedni przepływ informacji.
* Jesteśmy jedyną firmą na południe od Krakowa posiadającą potencjał własnej aparatury audiowizualnej za pomocą, której możemy kompleksowo obsługiwać: konferencje, kongresy, otwarcia budynków firmowych i instytucjonalnych, pokazy mody, promocje, targi, imprezy event&#8217;owe, pikniki itp.
* W 2000 roku, jako jedna z pierwszych firm w Polsce południowej, wprowadziliśmy na stałe cyfrowe konsolety do realizacji dźwięku na koncertach i konferencjach. Do dziś jesteśmy jedyną firmą na podhalu posiadającą w swojej ofercie tą technologię.
* Zdajemy sobie sprawę, iż nie jesteśmy firmą najtańszą na rynku. Chcąc zapewnić naszym klientom odpowiednią jakość oferowanych usług musimy stosować niezawodne i zaawansowane technologicznie a tym samym drogie urządzenia.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Z wyrazami szacunku
MARCIN SŁODYCZKA

Kontakt: +48 502 24 64 64 lub Wyślij e-mail marcin@ftech.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl