Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Zespoły Kapele
<< Poprzednie ogłoszenie

Gitarzysta, Gliwice poszukuje składu: muz. chrześcijańska lub świecka - rock

(Gliwice, Gliwice, )
Gitarzysta, Gliwice poszukuje składu: muz. chrześcijańska lub świecka - rock


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Gliwice, śląsk; Wieloletni gitarzysta po ukończonej szkole muzycznej I st. szuka poważnej kapeli, ludzi znających się na muzyce, chcących przekazać wartościowe treści tekstowe. Mam 21 lat <student Pol. Śl.>. Grałem dotąd z różnymi formacjami instrumentalnymi, ćwicząc się w tworzeniu małych aranżacji. Od lat gram na GITARZE KLASYCZNEJ oraz, nieco krócej, na ELEKTRYKU i AKUSTYKU, jeśli trzeba to też zaśpiewam, ale raczej tło:). Miałem także 2-letnią przygodę z saksofonem i nie jest mi obce pianino. Zainteresowałby mnie klimat głównie rockowy, poczynając od soft-, folk- czy pop-rocka do brit-, funk-, rocka alternatywnego, ale także rytmiczny cięższy rapcore, elementy ska czy reggae. Lubię eksperymentować, bawić się interwałami, łączyć gatunki różnymi instrumentami <smyczki, dęte, perkusyjne....> dlatego szukam ludzi z dobrymi pomysłami na muzykę nie za ciężką i podobnym hobby. Zaproszenia, które chętnie bym przyjął to:
1. na pewno formacja muzyki chrześcijańskiej z jakimiś z powyższych założeń, której przekazu mogę być pewien,
2. inny zespół <świecki;]> z dobrymi tekstami <coś pod Kult, Comę:P>. Nie musi mieć własnego repertuaru, ale przynajmniej dobre covery.
Kontakt: koja_b@wp.pl lub GG 7016845 <często niewidoczny>
Ps. Jeśli również poszukujesz tego samego co ja to też napisz do mnie. Może stworzymy coś razem.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl