Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Zespoły Kapele
<< Poprzednie ogłoszenie

DJ Prezenter/Wodzirej na Wesele, Bankiet, Studniówkę, Event, Imprezę Firmową itp

(CAŁA POLSKA, Warszawa, )
DJ Prezenter/Wodzirej na Wesele, Bankiet, Studniówkę, Event, Imprezę Firmową itp


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)


Witamy

Zajmujemy się kompleksowo obsługą techniczną (muzyczna i oświetleniowa) imprez. Począwszy od 18stek, studniówek, wesel po imprezy firmowe, festyny, małe, średniej, i dużej wielkości imprezy plenerowe.
Chodź pochodzimy z Warszawy to można Nas spotkać wszędzie tam gdzie potrzeba bogatego repertuaru muzycznego, świetnych pomysłów, profesjonalnego podejścia i wyśmienitej zabawy.
Nasze długoletnie doświadczenie w branży spowodowało, że obecnie jesteśmy jedną z prężnie rozwijających się firm na rynku.

Ciągle powiększające się grono klientów utwierdziło Nas w przekonaniu, że to co robimy, robimy naprawdę dobrze, wkładając w realizację Państwa zleceń i projektów całą swoją osobę.
Ciągłe inwestycje w nowy sprzęt i bogate już na tą chwilę zaplecze techniczne sprawia, że obecnie jesteśmy sami wystarczalni a przy organizacji bardzo dużych przedsięwzięć wykorzystujemy sprzęt firm współpracujących.
Studniówki
Studniówka to wyjątkowa i niepowtarzalna uroczystość w życiu każdego maturzysty. Proponujemy Wam drodzy rodzice, nauczyciele oraz uczniowie kompleksową organizację balu studniówkowego. Zapewniamy najlepszą zabawę, fenomenalne wspomnienia i nieszablonową atmosferę, która łączy w sobie tradycję i współczesne trendy.

Powierzając Naszej firmie obsługę państwa imprezy pod względem oprawy muzyczno- nagłośnieniowo-oświetleniowej możecie Państwo czekać początku tej szampańskiej i niezapomnianej zabawy.

Planujemy i wykonuje adekwatnie do wielkości sali scenografię oświetleniową.

Proponuje typową muzykę rozrywkową - taneczną, największe przeboje muzyki światowej i polskiej z lat 50-90, najnowsze hity z aktualnych list przebojów oraz w zależności od życzenia muzykę: latino, latino - house, house, r&b, techno, pop, dance. Stale aktualizowany repertuar dobierany z ogromnej bazy utworów zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Od strony technicznej jesteśmy w stanie obsłużyć każdej wielkości imprezę, od kameralnych, na kilkadziesiąt osób, organizowanych w restauracjach, salach bankietowych czy szkolnych, aż po duże, na kilkaset a nawet kilka tysięcy uczestników.

Planujecie na swojej Studniówce program artystyczny spróbuję pomóc w jego realizacji.
Bankiety
Zorganizujemy i poprowadzimy dla Państwa każdy rodzaj bankietów. Nie zależnie czy to będzie bankiet firmowy, urodzinowy, jubileusz, integracyjny czy każdy inny rodzaj bankietów. Przygotujemy scenariusz całej imprezy i dokładnie omówimy każdy punkt ze zleceniodawcami.

To będzie nietuzinkowy bankiet od pomysłu do jego realizacji.

Zapewnimy prócz profesjonalnej oprawy muzycznej, nagłośnieniowej i oświetleniowej jeszcze dekorację świetlną sali. Przygotujemy i dostosujemy repertuar tak aby był odpowiedni do Państwa życzeń i oczekiwań tak aby odpowiadał do charakteru imprezy.

Dzięki pasji, doświadczeniu i stałej grupie osób współpracujących ze sobą kompleksowo zorganizujemy Państwa imprezę. Dodamy i zaproponujemy konkursy i zabawy tak aby impreza została na długo w Państwa pamięci.
Wesela
Państwa Przyjęcie Weselne poprowadzę według wcześniej ustalonego pod czas osobistego spotkania scenariusza. Od uroczystego wprowadzenia młodej pary do sali bankietowej przy dźwiękach marsza Mandellshona, przez uroczysty toast, oczepiny, pierwszy taniec w obłokach ciężkiego dymu unoszącego się nad parkietem (tworzy bajkowy klimat) konkursy, zabawy, do ostatniego zaproszonego przez Państwa gościa.

Wesele to specyficzna impreza, która nie wymaga od prowadzącego jedynie znajomości repertuaru z ostatnich lat, ale wymaga także od prowadzącego dobrego kontaktu z gośćmi i umiejętnego posługiwania się mikrofonem. Powierzając obsługę Państwa Przyjęcia Weselnego mojej osobie lub DJ'om z którymi współpracuję zapewniacie sobie Państwo wyśmienitą zabawę o jakiej mogliście tylko marzyć. Możecie być pewni także, że Państwa Wesele będzie poprowadzone tak jak sobie tego życzyliście. Proponuje typową muzykę rozrywkową - taneczną, największe przeboje muzyki światowej i polskiej z lat 50-90, najnowsze hity z aktualnych list przebojów oraz w zależności od życzenia muzykę: latino, latino house, house, r&b, techno, pop, dance. Stale aktualizowany repertuar dobierany z ogromnej bazy utworów zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym o mocy maksymalnej 120000 WATT. Wspaniały nastrój wizualny zapewnia profesjonalne oświetlenie estradowe, w systemie DMX oraz inne ciekawe efekty m.in. bańki mydlane, wyrzutnie konfetti, wyrzutnie ognia i ciężka mgła unosząca się przy podłodze wytwarzająca bajkowy klimat m.in. podczas pierwszego tańca, co niewątpliwie wpływa na wyjątkowość tej magicznej chwili. Dodatkowo wykonuję pełną scenografię oświetleniową pomieszczeń, w których ma się odbywać Państwa Przyjęcie Weselne. Na Państwa życzenie wykonam pełną scenografię oświetleniową budynku w jakim trwać będzie Państwa impreza przy użyciu oświetlenia architektonicznego.

OBSŁUGA IMPREZ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

KONTAKT:
www.gsevents.pl
biuro@gsevents.pl
796-998-210
Grzegorz Połomski


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl