Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Zespoły Kapele
<< Poprzednie ogłoszenie

Ambitny młody klawiszowiec chętnie podejmie współpracę z zespołem weselnym

(Poręba Wielka (okolice Oświęcimia), Oświęcim, )
Ambitny młody klawiszowiec chętnie podejmie współpracę z zespołem weselnym Ambitny młody klawiszowiec chętnie podejmie współpracę z zespołem weselnym Ambitny młody klawiszowiec chętnie podejmie współpracę z zespołem weselnym Ambitny młody klawiszowiec chętnie podejmie współpracę z zespołem weselnym


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam,

Mam na imię Paweł, mam 26 lat, pochodzę z Rzeszowa (woj. podkarpackie). Za ponad miesiące biorę ślub i przeprowadzam się do Poręby Wielkiej (ok. Oświęcimia). W związku z tym, jestem zmuszony opuścić swój dotychczasowy zespół, w którym gram od 2002 roku. Nie chciałbym rozstawać się z tą branżą, dlatego też chętnie podejmę współpracę z zespołem, który poszukuje klawiszowca.

Na instrumencie gram od 8 roku życia, uczęszczałem przez 5 lat do prywatnej Szkoły Muzycznej \&#8221;Casio\&#8221;, a następnie studiowałem rok muzykę w Instytucie Muzyki w Rzeszowie na wydziale Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzyki. Swoje umiejętności oraz doświadczenie pogłębiałem grając w innych/rockowych zespołach.

Obecnie dysponuje profesionalnym sprzętem w postaci klawiszy marki KETRON SD 5 oraz bogatym własnym repertuarem pod imprezy. Posiadam ponadto własne okablowanie, statywy, mikrofony oraz mikser marki BEHRINGER Xenyx X 1832. Dodatkowym autem jest gra na akordeonie oraz wokal.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl