Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Współpraca , pytania, hobby
<< Poprzednie ogłoszenie

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych jest nowoczesną Uczelnią, nastawioną na realizację wyzwań, jakie stawia przed wykładowcami i studentami XXI wiek. Kształcenie na wszystkich kierunkach i w ramach wąskich specjalizacji, szczególnie cenionych na rynku pracy, stwarza Absolwentom korzystne warunki zatrudnienia w atrakcyjnych zawodach, w instytucjach i firmach o wysokim prestiżu. WSUS zajmuje wysokie miejsca w rankingach szkół niepaństwowych, które oceniane są pod kątem skuteczności zatrudnienia Absolwentów. Na ich korzyść przemawia wykształcenie kształtowane pod kątem potrzeb pracodawców i trendów na rynku zatrudnienia, umiejętność autokreacji i prezentacji własnych umiejętności, znajomość wyspecjalizowanych technik i programów informatycznych, opanowanie języków obcych &#8211; także terminologii szczegółowej dla danej specjalizacji.

Ostatnie lata przyniosły dynamiczny rozwój WSUS. Liczba studiujących wzrosła dzięki nowym, atrakcyjnym dla słuchaczy kierunkom kształcenia, poszerzeniu i pogłębieniu oferty edukacyjnej. Duże znaczenie ma także rozbudowa bazy Uczelni. WSUS to obecnie cztery wydziały w Poznaniu i ośrodki zamiejscowe: w Katowicach i w Koninie. Studenci Szkoły to Absolwenci szkół średnich podejmujący dalsze kształcenie po uzyskaniu egzaminu maturalnego. Kwalifikacje podnoszą tu także osoby posiadające już dyplomy uczelni wyższych, poszukujące możliwości awansu zawodowego i pracy, w której istotne są konkretne umiejętności. Stąd znaczna liczba studentów niestacjonarnych i słuchaczy studiów podyplomowych.

WSUS inspiruje działania medialne o zasięgu wykraczającym poza mury Uczelni. Funkcjonujące tu CENTRUM DZIENNIKARSKIE koncentruje się na wydawaniu studenckiego miesięcznika LOŻA. W ramach programu MEDIOSFERA Uczelnia aktywnie współpracuje z kilkunastoma liceami w całym kraju w ramach zajęć z podstaw dziennikarstwa, prawa i działań w obszarze design. Studenci wspólnie z wykładowcami i nauczycielami tworzą ciekawe i ambitne programy, których z roku na rok przybywa. Ważnym elementem współpracy WSUS ze szkołami średnimi są też cykliczne obozy dziennikarskie i medialne organizowane w warunkach plenerowych, skupione na podsumowaniu i pogłębieniu uzyskanych wiadomości.

W ramach WSUS funkcjonują też ORGANIZACJE STUDENCKIE oraz KOŁA NAUKOWE ukierunkowane na rozwój studentów. Od początku funkcjonowania Uczelni działa SAMORZĄD STUDENCKI, który jest inicjatorem życia studenckiego oraz włącza się w organizację Dni Sportu i Juwenaliów.

Więcej informacji

www.wsus.pl
www.szkoleniawsus.pl
www.facebook.pl/wsuspoznan

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Listopad, 2011  16:43Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl