Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Współpraca , pytania, hobby
<< Poprzednie ogłoszenie

Spotkania i dyskusje o podróżach w pojedynkę. Szukam chętnych

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Swoją propozycję kieruję do tych wszystkich, którzy mają (bądź mieli) podróżować w pojedynkę. Pisząc o podróżach nie mam raczej na myśli pobytu typu "All-inclusive", ale wyjazdy turystyczne i służbowe - ponieważ nierzadko wyjazd służbowy wzbogacamy o elementy krajoznawcze, korzystając z faktu, że już jesteśmy w danym kraju. Od razu zaznaczam, że NIE CHODZI mi o ostatnio modne bycie SINGLEM, sposób życia w pojedynkę (w tym podróżowania) itp. Nie, absolutnie nie. Chodzi mi o osoby, które z różnych względów muszą lub od czasu do czasu po prostu lubią same podróżować, nawet jeśli mają małżonków, rodziny, bliskie grono przyjaciół.

Sam miałem okazję wielokrotnie podróżować zarówno sam, w większej grupie znajomych, jak i z dziewczyną. Każdy z takich wyjazdów ma inną specyfikę - bez wątpienia jednak największym wyzwaniem jest wyjazd samemu. Ma to swoje plusy i minusy. Zasadniczym minusem jest na pewno brak wsparcia innych osób, towarzyszy podróży. Trudniej jest zorganizować cokolwiek, ponieważ można liczyć tylko na siebie. Z drugiej strony, do plusów zaliczyłbym większą swobodę, możliwość radzenia sobie z rozmaitymi wyzwaniami a także więcej czasu na przemyślenia... Tak się zresztą jakoś zawsze składało, że podczas podróży w pojedynkę, poznawałem mnóstwo interesujących ludzi, z którymi zwykle udało się podtrzymać kontakty po powrocie.

Co zatem proponuję? Zorganizować spotkania dla osób, które chciałyby porozmawiać o samodzielnych podróżach i ich rozmaitych aspektach. Generalnie zwracam się do ludzi towarzyskich, rozmownych i otwartych. Jeśli mieszkasz w Warszawie, chciałbyś po pracy czy po studiach spotkać się w gronie ludzi, którzy również mieli lub ciągle mają okazję samodzielnie podróżować oraz o tym opowiadać, zapraszam serdecznie.

Podróże nieważne gdzie, czy za najbliższą granicę, czy na drugi koniec świata (a miałem okazję bywać i tu i tu), są bardzo cenne. Odbywane w pojedynkę prowokują często do głębszych refleksji, ale także do chęci poznania doświadczeń innych osób, wymienienia się praktycznymi radami itp.

Zainteresowanych raz jeszcze zapraszam serdecznie. Płeć, wiek i rozmiar buta nie mają znaczenia :)

http://dmtprojekt.strefa.pl/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl