Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Współpraca , pytania, hobby
<< Poprzednie ogłoszenie

Partycypacja społeczna w projektach PO KL dla praktyków

(Warszawa, Sochaczew, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Regionalny Ośrodek EFS w Warszawie zaprasza Państwa na seminarium informacyjne, które odbędzie 11 maja 2011 w godz. 11:00-14:00. Do uczestnictwa w seminarium na temat partycypacji spolecznej. Głównym tematem spotkania bedzie sens budowania i wzmacniania lokalnych społeczności oraz ich aktywnego uczestnictwa w działaniach na rzecz swojego środowiska. Poruszymy także kwestię trudnych niekiedy relacji obywatel- władza (urzędnik), poczucia wpływu na wydarzenia codzienne przez mieszkańców, oraz ich działań dla osiagniecia kompromisu "dobra wspólnego".

Seminarium ma charakter otwarty, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest przesłanie formularza zgłoszeniowego (zgłoszenie on-line poniżej). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w seminarium nie będą mogły wziąć udziału osoby nie będąc projektodawcami do EFS, czyli np. osoby indywidualne (nie prowadzące działalności gospodarczej).

Z usług Regionalnego Ośrodka EFS w Warszawie nie mogą również korzystać przedstawiciele firm consultingowych prowadzących szkolenia i doradztwo w zakresie EFS oraz przygotowujących projekty do EFS na zlecenie.

Do wszystkich osób, które prześlą zgłoszenia zostanie wysłana informacja o zakwalifikowaniu wraz z dokładnym miejscem spotkania.

Seminarium ma charakter informacyjny i po jego zakończeniu nie są wydawane zaświadczenia ani certyfikaty.


Szczegółowe informacje można otrzymać pod numerem tel. 22 392 72 72 lub mailowo info_warszawa@roefs.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl