Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Współpraca , pytania, hobby
<< Poprzednie ogłoszenie

Odszkodowania

(Cvzestovhowa , Częstochowa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z USLUG FIRMY IRIDUM

IRIDUM świadczy usługi w zakresie pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Zakresem naszej działalności objęte jest uzyskiwanie odszkodowań w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych, które doznały uszczerbku na zdrowiu i mieniu oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia.

Zgłoś się do Nas. Wspólnie poradzimy sobie z sytuacją, która Cię spotkała.

bezpłatnie ocenimy dokumenty dotyczące szkody i dokonamy wstępnej ich weryfikacji bez żadnych opłat
pomożemy zgromadzić odpowiednią dokumentację
ustalimy rzeczywisty uszczerbek na zdrowiu korzystając z pomocy biegłych oraz najlepszych specjalistów z dziedziny medycyny,
wystąpimy do ubezpieczyciela sprawcy szkody z wezwaniem do wypłacenia żądanej kwoty, a w przypadku odmowy lub uzyskania odszkodowania niesatysfakcjonującego klienta wystąpimy na drogę sądową.

W swoich działaniach opieramy się na współpracy z Kancelarią Adwokacką co daje gwarancję sprawnego przygotowania i przeprowadzenia spraw naszych klientów.

Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat wstępnych! Rozliczenie z Klientem następuje po uzyskaniu świadczenia dla osoby poszkodowanej.

ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT POD NR. 695 34 22 44

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 05 Kwiecien, 2012  16:34Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl